Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írnak minden koronavírus...

Miért írnak minden koronavírusban elhunyt neve mellé krónikus betegséget, mikor már több elhunyt hozzátartozója jelezte, hogy SEMMILYEN betegsége nem volt szegénynek?

Figyelt kérdés
Pl. a mentőápoló, május elsején az 52 éves zenész?
2020. máj. 10. 08:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Mert a család meg tudja állapítani, hogy milyen betegsége volt?


Az orvosok értenek ehhez. Elhunyt, utána felboncolták és kiderült, hogy jé volt ilyen betegsége, meg olyan májzsugorja, a veséje sem állt jól. Az is lehet hogy kezelték, kapott gyógyszereket, csak nem akarta elmondani a családba

2020. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kezelt cukorbetegség nem rizikófaktor, akkor a kezelt magas vérnyomás miért az? Hiszen vérnyomáscsökkentővel jól karban lehet tartani, ha szedi a gyógyszert, akkor már nem magas a vérnyomása.
2020. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%
#12 Mire gondolsz? Mitől ne lenne rizikófaktor a kezelt cukorbetegség?
2020. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésre ezt válaszolták a sajtótájékoztatón.
2020. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%
#14 MIT válaszoltak? És hogy jön ide ehhez a kérdéshez?
2020. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, hogy az emberek ne rettegjenek. Magyarország vezető helyen áll a szív-és érrendszeri betegségek miatti halálozásban egyébként is, cukorbetegből is regisztrált van kb. 700ezer, meg sokan, akik nem tudják. Kórházakból meg eddig is évente többször volt hír, hogy valamivel befeküdt, de belehalt egy másik fertőzésbe (én is jártam már így, és több ismerősöm is, hogy meggyógyítottak - pl. műtét - de valami mást hazavittem, pedig akkor nem is volt járvány). De persze mi innen úgyis csak találgathatunk meg olvashatjuk a jobb vs. bal híreket.
2020. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!