Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a veszélyesebb? A...

Melyik a veszélyesebb? A Soros által támogatott migránskaraván? Amiből Bakondi fél. Vagy a Soros által támogatott liberális ménsztrím? Amitől Varga Juci fél?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 01:04
1 2
 11/14 Fizikakedvelő ***** válasza:

#10: Mi a véleményed arról, amit fölvázoltam? Ha valaki,én igazán kíváncsi vagyok a politikailag befolyásolt szövevényes kapcsolatokra,a PC nyelvhasználat számonkérésének véleményességére, az SJW-k elvetemült harcaira, a liberalizmus átalakulására, a migráció mögött húzódó érdekekre stb.


Azonban én nem Németh Szilárdtól, Bakonditól szeretném ezt hallani. Az ő szövegük ugyanis a sommás odamondásoktól és hangulatkeltő elemektől hemzseg. Persze egyszerűbb mindenkit aki nem szimpatizál, balliberálisnak tekinteni.

2020. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

Azt nem mondtam, hogy nem volt a kormányzati kommunikációban túltolva a Sorosozás, de itt nem is erről van szó.

2020. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Fizikakedvelő ***** válasza:
#12: Én úgy értelmeztem, hogy ezeknek a túlzásoknak volt egy gúnyos fricska a kérdésfelvetés. Ha nem,"egálban" vagyunk.
2020. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Te így értelmezed, de ők ténylegesen úgy gondolják, hogy Sorossal és a tevékenységével nincs semmi probléma.

2020. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!