Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kásler Miklós mikor fog...

Kásler Miklós mikor fog lemondani?

Figyelt kérdés

A miniszter döntése következtében emberek halnak meg, akiknek egyértelműen és bizonyíthatóan az (életmentő) ellátás megtagadása idézte elő a halált.


Az ország átfertőzöttsége rendkívül alacsony(ha magasabb lenne, akkor sem szabadott volna ennyi, sürgős és/vagy folyamatos ellátást igénylő beteget kiszórni), a döntéshozók egyértelműen hibásan mérték fel a helyzetet, ami végzetes következményekkel jár. A legutóbbi kifogás, miszerint "csak olyan betegeket küldtünk haza, akik nem szorultak kórházi ellátásra" megdőlt.


A kormány szereti hangoztatni, hogy Magyarország ma is jogállam, így felmerül a kérdés, Kásler Miklós mikor nyújtja be azonnali lemondását, a teljes minisztériummal együtt?


//// a trollkodók kedvéért "csak" 2 példa, igazából csak tippelni lehet, hányan haltak meg már mostanáig, érthetetlen okból:


[link]


[link]



2020. máj. 17. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Szépen kiürítették a kórházakat, majd következő rendelettel kitalálták, hogy minden fertőzöttet Budapestre kell szállítani...

👏👏👏

2020. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

"A miniszter döntése következtében emberek halnak meg, akiknek egyértelműen és bizonyíthatóan az (életmentő) ellátás megtagadása idézte elő a halált."


És azt elárulod, hogy miért van abban Kásler Miklósnak felelőssége, hogy egy retardált orvos hazaküldi az életveszélyes állapotban lévő betegét? Az orvos simán megtehette volna, hogy nem engedi haza, senki nem parancsolt volna rá, hogy márpedig őt haza kell küldeni és kész.


"Az ország átfertőzöttsége rendkívül alacsony"


Igen, hála az intézkedéseknek.


Amennyire Karácsony Gergelynek nincs semmi köze ahhoz, hogy mi történt az idősotthonban, úgy Kásler Miklósnak sincs semmi köze az ilyen személyes esetekhez. Mindkettő csak a média kreálmánya, az egyik a kormánymédiájé, a másik meg az ellenzéké.


"Azért 30 európai országban kevesebben haltak meg, mint nálunk..."


Ezt elárulod honnan szedted? A halálozási adatokat az 1 millió lakosra jutó halálozási számmal lehet a legjobban összehasonlítani, mert a tesztelési protokollok eltérőek, emiatt egyes országokban kevesebb, más országokban több fertőzöttre derül fény, ami torzítja a halálozási arányt.


[link]


Ez alapján én 22 európai országot számoltam össze, ahol többen haltak meg.

2020. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

#12-re:


#2 írta: "...Itt hunytak el messze a legkevesebben..."


Erre írtam a "30-as" választ. És ugyanonnan vettem ahonnan Te, csak éppen az európai elhunytak száma szerinti sorrendből (Amúgy, a Te "22-d" is cáfolata #2 állításának. Nemde?)

Szerintem a halottak számán nincs mit vetítgetni/arányítani. Kinek jobb/megnyugtatóbb, ha valakikhez/valamihez mérten kedvezőbb az adat? Sajnos az annyi az annyi...

2020. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ameddig Viki bácsi akarja
2020. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!