Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a külföldi híres...

Kik azok a külföldi híres emberek, akik támogatják a magyar kormányt?

Figyelt kérdés
Az érdekelne kik azok a külföldi híres emberek (főleg nem a politikusok, hanem olyanok hogy színészek, zenészek, költők, sportolók stb.) akik nyíltan kiállnak a kormány mellett. Pl. azt tudom hogy Scarlett Johansson tavaly kampányolt Tarlós István mellett, ilyesmire gondolok többek közt. Tudtok ilyen neveket?

2020. máj. 20. 15:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
44%

"És kicsit sem érzed magad nevetségesnek,mikor ezt a két szót sikerül így egymás után leírnod?"


Rövid, vagy hosszú válasz legyen? Legyen akkor a rövid:



Nem.



Már csak azért sem, mert most már az egész világ tudja rólatok, hogy kik is vagytok ti valójában, csak a ti fejetek van még a seggetekben (Vagy valaki máséban?). Egyébként meg ha arra gondolsz, hogy a fidesz sikeres párt, ami ha így is van, nincs összefüggés aközött, hogy ti, a rajongói/szavazói lúzerek vagytok (mert azok vagytok), és nem véletlenül van az értelmiség és a művészvilág felülreprezentálva az ellenzékben. De ezek már neked magas dolgok, nem is magyarázom tovább.

2020. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
15%
Legyen. Akkor ezúton kívánok magunknak, lúzer fidesz-szimpatizánsoknak hasonló veszteségeket, mint amiben az utóbbi 10 évben volt részünk. Nektek, értelmiségi művészvilágnak meg szintén kívánok olyan világraszóló győzelmeket, amilyenekben az utóbbi 10 évben volt részetek. Bár ezek már nekem elég magas dolgok, de ha ha én nem is, te biztosan érted.
2020. máj. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%
Túrósrudis, én azt érzem nevetségesnek, amikor valaki pontot rak a kérdőjel után. Pedig a nagymagyaroknak kellene tudni helyesen írni, szeretett anyanyelvünkön.
2020. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
21%
Pont került a kérdőjel után. Ez aztán a pocsék helyesírás. Sikerült megragadnod a lényeget. Sajnállak.
2020. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
65%
De nem rakunk pontot a kérdőjel után, ez általános iskolás tananyag. Mármint nekünk, igazi magyaroknak, nem olyanoknak, akik az általánost is úgy bukdácsolták végig.
2020. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
16%
Igazad van, kérdőjel után nem kell pont. Sajnos ezt eddig nem tudtam, és minden esetben pontot raktam a kérdőjel után. Ezentúl nem fogok. Mivel te az okosabb ellenzékiek közé tartozol, még azt mondd meg légy szíves, hogy felkiáltójel után sem kell pont?.
2020. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%
Megtanítalak én szívesen az ilyenekre, ha már az általános iskolában nem sikerült ezt megtanulni. Tanítóképzőbe jártam a Kiss Jánosba, igaz, nem tanító szakra, de azért volt pedagógia tárgyam, sikeres vizsgát tettem belőle, csak elboldogulok még veled is.
2020. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
83%
czeglédy csabi agresszív trolljai látom továbbra is akcióban vannak
2020. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Arnold Schwarzenegger, Ashton Kutcher
2020. nov. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
84%
Miért várná el bárki is hogy egy nemzetközileg elismert színész, sportoló beleavatkozzon a magyar belpolitikába? Számukra totál irreleváns hogy ki a magyar miniszerelnök. Legtöbbjük még saját országuk politikájával sem foglalkozik nem még a magyarral.
2020. nov. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!