Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogos az ítélet a gyöngyöspata...

Jogos az ítélet a gyöngyöspatai kártérítés ügyben?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 18:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Azért egy házfelújítás még dicséretes törekvés. Am régebben láttam valamelyik híroldalon, csak nagyon gyengén rémlett. Olyan híresztelések is voltak, mely szerint azért ragaszkodnak veszettül a kp-hoz, mert sokan tartoznak az uzsorásoknak...
2020. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy jogos volt-e az ítélet, nem tudni nem oda jártam. Én is abban a megyében jártam iskolába és pont egy olyanba, amit összevontak egy kis település iskolájával. Mégsem tettek ilyet nálunk. Amit Orbánék tenni akartak az viszont teljesen jogtalan volt.
2020. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#4


Szerinted mit jelent a "se nem, sem sem"?

2020. máj. 23. 20:35
 14/20 anonim ***** válasza:
27%
Az összegen lehet vitázni, de az hülyeség, hogy oktatás elmaradását, csak oktatással lehessen kárpótolni. Ez a gondolat abból a felvetésből született, hogy biztos nem arra fogják költeni a pénzt, hogy bepótolják az oktatásukat, csakhogy ki mire költi a saját pénzét rohadtul semmi köze senkinek sem. Naponta több tucat kártérítést rendelhetnek el szerte az országban, de csak ennél mondanák meg a nagyokosok, hogy mire lehessen azt költeni. Semmi közük hozzá, még akkor sem, ha hülyeségre fogják elverni.
2020. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#9,11


Már jóval korábban elkezdődött a zűr-zavar. Még szoci időszakban nem véletlenül vonulgatott ott a Magyar Gárda.

A normálisabb gyerekeket -nemcsak a magyarokat- átvitték a szülők gyöngyösi iskolákba.

És igen. Kell az uzsorára, mert már előre vettek fel ra kölcsönt, "előre ittak a medve bőrére".

2020. máj. 23. 20:49
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

#14

A másik meg az, hogy a cigányok szegregációjával valójában a magyarok is szegregálva lettek. Azzal miért nem foglalkoznak?

2020. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Már jóval korábban elkezdődött a zűr-zavar. Még szoci időszakban nem véletlenül vonulgatott ott a Magyar Gárda."


Maga az ombudsmani jelentés erről 2011-ben jött ki arra gondoltam. A Magyar Gárdára pedig no comment, Magyar Gárda ott is vonult egykoron, ahova a cigányok utasították el az összevonást.

2020. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amelyik évben suliba jártak, az akkor aktuális kormány tagjainak kellene kifizetni a kártérítést.
2020. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Amelyik évben suliba jártak, az akkor aktuális kormány tagjainak kellene kifizetni a kártérítést."


Akkor a fideszesek alaposan ráfáznának, mert a második Orbán kormány előtt az iskolák önkormányzati hatáskörben voltak, a kormánytagoknak semmi közük nem volt hozzá.

2020. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Börtönbiznisz, ez csak arra megy ki, hogy az ügyvéd pénzhez jusson ...
2020. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!