Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ballibek nem veszik észre,...

A ballibek nem veszik észre, hogy azért erőltetjük ennyire a Karácsony témát, hogy egy tükröt tartsunk, és megmutassuk, hogy mit csinálnak minden nap, amikor még az időjárás miatt is Orbánt hibáztatják?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Kár, hogy bezárt az opni...
2020. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartani kellene azt a tükröt, jobb lenne ha többször belenéznétek és köpnétek egy jó nagyot...
2020. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha még ez is lenne a cél, ízlés hol marad? Mert az több mint nevetséges volt, hogy a TV-ben megannyi fontos téma helyett 20 percig azon élvezett a csaj, hogy nem biciklivel jött a stúdióba.
2020. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Karácsony egy korrekt polgármester. Amit eddig láttam tőle, azzal én elégedett vagyok és szerintem nem fogok benne csalódni. Ismerőseim is ezt mondják, nagyon sokan.


Szóval hiába uszítasz kérdező, nem sokat érsz el vele nálunk.


Azt a tükröt másfelé kellene fordítani... :)


27F

2020. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Bár orbán lenne olyan szavahihető és tisztességes mint Karácsony.

Abba a tükörbe meg ti nézzetek bele és köpjétek szembe magatokat.

2020. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!