Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum ma is fellép a...

A Momentum ma is fellép a szélsőséges-gyűlölködő Mi Hazánk Mozgalom kirekesztő tüntetése ellen?

Figyelt kérdés

Az EP-választás előtt amikor Toroczkaiék Törökszentmiklóson egy hasonló "vonulást" tartottak; Momentumosok (a későbbi EP-képviselői is) elmentek ellentüntetést tartani.

Én csalódásként élném meg ha a Momentum - mint a legerősebb ellenzéki párt - nem lépne fel a Fidesz szélsőjobbos csicskái és a gyűlölet ellen.



2020. máj. 28. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ezeket a kérdéseket mindig ugyanaz az 1 ember írja ki? Csak mert ugyanazokat a tageket használja.
2020. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
A szokásos agybeteg momentumos anarhista troll kérdései,sokadik felvonás.
2020. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
A mi hazánk mozgalom nem gyűlölködik, csak szembeállítja az embereket a valósággal ami neked meg a multikultis seggbekukis haverjaidnak nem tetszik.
2020. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
A momentálisok mint legerősebbek? Bilibe lóg a kezed elvtárs, a bösze lezúz benneteket! :P
2020. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Hát mindenesetre jó volna, ha fellépne. Meg az is jó volna, ha valóban a legerősebb ellenzéki párt lenne (mert a legnormálisabb), de sajnos nem az.


Magyarországon a gyűlölködés a legkelendőbb politikai árucikk, azt pedig az ellenzéki oldalon Gyurcsány és bandája sokkal ügyesebben képviseli.


Kormányoldalon ugyanezért nincs esélye a Mihasznák Mozgalomnak sem: Orbán bűnbandája mellett akárhogy erőlködnek, nehezen tudnának még náluk is gyűlölködőbbek lenni.

2020. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

#5 "Magyarországon a gyűlölködés a legkelendőbb politikai árucikk, azt pedig az ellenzéki oldalon Gyurcsány és bandája sokkal ügyesebben képviseli."

Láthatod hogy ez nem feltétlen igaz, hiszen a kérdés maga a tömény gyűlölködés és nem egy dk-s hanem egy momentumos írta ki.

2020. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

#6-os, én nem találtam gyűlölködőnek a kérdést. Hogy a Mihasznák Mozgalom szélsőséges és gyűlölködő, az egy egyszerű ténymegállapítás.


Ezt többnyire ők maguk sem tagadják, és hangoztatják, hogy azért váltak ki a Jobbikból mert az túl "puhány" lett, és lemondott a korábbi rasszista, antiszemita, kirekesztő propagandáról és a gyűlöletbeszédről.

2020. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

#7 Vicces hogy a kérdés csak 3 mondat, de te képes vagy nem észrevenni benne azt a 2,5 mondatot ami gyűlölködés.

Mielőtt visszakérdezel: azzal együtt amit kiemeltél mind a 3 mondat az!

2020. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

8-as, ha megállapítom, hogy egy pszichopata sorozatgyilkos egy pszichopata sorozatgyilkos, akkor én vagyok a gyűlölködő - és nem ő????


Érdekes logikád van...


Tehát a gyűlölködőket gyűlölködésnek nevezni gyűlölködés! :-)))))


Szerintem tévedsz. A Mihasznák Mozgalom egy vállaltan szélsőséges, radikális szervezet és büszke is rá, hogy az.


Csak sajnos gerincük már nem nagyon van ahhoz, hogy kifelé is mindig vállalják önmagukat és saját nézeteiket (az igazi radikálisoktól pont ez különbözteti meg őket: a sunyi, alamuszi kétszínűség és alakoskodás).


Egyfelől uszítanak, gyűlölködnek, fanatizálnak, megfélemlítenek, aztán ha valaki kimondja róluk, néven nevezve a gyereket, hogy azok, akik, akkor hirtelen eljátsszák a gyönge idegzetű ángolkisasszonyt, és ájuldozva repülősóért kiáltanak, hogy phű, piha, őket micsoda modortalanság érte!


:-))))))


Ez inkább vicces mint radikális, önmaguk paródiájává válnak ilyenkor.


Ha megkérdezel, akár kamerával egy egykori IRA-tagot Dublinban, az büszkén fogja sorolni, hány angolnak törte be az orrát, és fordítva: egy unionista hencegni fog az ír "skalpokkal", és bármikor a kamerába mondja, hogy ő holnap is kész fegyvert fogni, ha kell.


Ezek számomra nem szimpatikus emberek, de legalább az őszinteségük becsülendő...


Az a kétszínű, alakoskodó ál-radikalizmus, amit a Mihasznák Mozgalom képvisel, inkább röhejes. Én radikálisabb vagyok mint tíz Mihaszna-mozgalmár, mert legalább emelt fővel bárkinek vállalom, amit gondolok.


Ők inkább beküldik kiskosztümben Durci Dórit a tévébe kozmetikázni magukat, és csak egymás közt, két sör után mernek radikálisak lenni, ha nincs kamera a közelben! :-)))


Nevetséges banda, úgy, ahogy van. De gyűlölködőnek gyűlölködő - csak épp gerinctelen, sunyi, hátbatámadós, igenis MAGYARTALAN módon csinálják:


Ha fél óránál többet kettesben maradsz egy pohár sör mellett egy mihasznával, két korty után cigányozni és zsidózni kezd, és vagánykodik, mekkora hazafi. Aztán ha bekukkint a kamera az ablakon, mosolyog egyet és felháborodik, hogy őt legyűlölködőzték, még be is perel érte, ha teheti, a JÓ HÍRNÉV védelmében, becsületsértésért!


Csakhogy az igazi radikális pont azt tekinti JÓ HÍRNÉVNEK, ha rásütik a bélyeget, és nevén nevezik: annak, ami. A mihasznák még saját magukat is szégyellik (nem mondom, teljes joggal!), és folyton alakoskodnak.


De ettől még tény, hogy valójában gyűlölködők (csak gyávák és gerinctelenek).

2020. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

A momentumosok nem vízállóak, csak akkor tüntetnek, ha nem esik az eső.

Meg ha nem fúj a szél, stb.

2020. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!