Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe...

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében hogy lett ennyire erős a Fidesz?

Figyelt kérdés

2019es EP választás: 60,66%

Ezzel Vas után a legfideszesebb megye lett az országban, pedig régebben itt még az országos átlag alatt szerepelt a párt.



2020. máj. 29. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy. A fidesz világszerte olyan gyönge mint harmat. Ha most tételezzük fel lenne erőd és kapacitásod oda menni minden magyar emberhez és megkérdeznéd ki legyen kormányon 99 azt mondaná bárki csak ne ezek a férgek. És megközelítőleg tíz százaléknak még jelöltje is lenne.
2020. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Mégis ők nyernek mindent.
2020. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
A ciganyokat busszal 2-3 ezer forintért vitték szavazni, a sok nyugdijast megvezették a migráns panikkal meg a rezsi utalvány, Erzsébet utalvány kombóval stb. Én is szabolcsi vagyok, onnan tudom. Az itt élő falusi embereknek nem tudod elmagyarázni, hogy ez hazugság. Az agymosás célbaért
2020. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
A legelmaradottabb megyéről van itt szó, általánosságban a legbutább ember tömegek sajnos. Itt élek én is, és súlyos gondok vannak itt a megyében. A fiatalok zöme már hosszú évek óta szabályosan kivándorol a megyéből, a falvak elnéptelenednek, a fehér ember alig szaporodik, de a cigány meg nagyon nagy iramban. Vannak olyan települések, vagy épp településrészek, ahová a romák miatt életveszély belépni. Elöregedik a megye, és a sok öreg szereti Orbánt, ez pedig az egész országos Fidesz támogatottságra vezethető vissza, az egész társadalom azt szereti, ha így tartják, ennyi.
2020. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Eléggé fura, hogy a többi szomszédos megyében alig változott az arány, de Szabolcaban 4 év alatt +10%-al.

2020. máj. 29. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

"Mégis ők nyernek mindent."


Mit nevezel nyerésnek? Aki felemeli a súlyt, vagy aki azt mondja kizárólag én tudom felemelni, de megmozdítani sem bírja? Ha ez utóbbit, akkor valóban ők nyertek.

2020. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Miből gondoljátok azt,hogy Budapesten kívül élő emberek nem tudnak különbséget tenni a 2010 előtti és 2010 utáni életük között.

Ugyan annyi joguk van eldönteni kire szavaznak mint nektek.

2020. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Mert ott laknak a nyuggerek meg a panelprolik hada. soros migráncs aztán már habzó szájjal rohannak szavazni a fideszre.
2020. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7es

Miből gondolják a fideszesek, hogy mindenki Budapesten él, aki nem rájuk szavaz?

2020. máj. 29. 20:08
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

#1: "A fidesz világszerte olyan gyönge mint harmat."

Bravó! Látom, igen magasra tetted a mércét, mivel nem esel hasra a Fidesz 2006. ősze tartó példátlan sikersorozatától (azóta ugyanis minden parlamenti-, EP-, és önkormányzati választást megnyertek, többnyire utcahosszal). ...de akkor ezen időszak alatt vajon hogyan értékeled az ellenzék teljesítményét? Ha a Fidesz a harmat, akkor ők micsodák?

Az egész EU-ban nincs még egy olyan párt, amelyik ekkora fölénnyel nyeri zsinórban a választásokat.

2020. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!