Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a balhé a Jobbik körül?

Mi ez a balhé a Jobbik körül?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jakab Péter az mindig tud dumálni, meg szidni Orbánt, de tenni nem tenne semmit sem. Sokszor saját magának is ellent mond, igazán fura egy pali. Agresszív, alpári módon süketdumát hablatyol, nem csodálom, hogy az országgyűléseken a felszólalásainak nagy százalékat némítva végzi. Ő róla tudok vélemény nyilvánítani, a többiről nem igazán.
2020. máj. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem rájött, hogy a szélsőjobboldali szavazóit már nem fogja visszakapni, ezért más irányba indult. Azon se lepődnék meg, ha a következő Pride-ot Jakab Péter nyitná meg.
2020. máj. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen csak oszlik.
2020. máj. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Belharcok, meg ez a pökhendi alak akar lenni a minden. Végük van, majd beolvadnak a dákóba, avagy dékába legfeljebb.
2020. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Amikor a MIÉP Vezére befeküdt a fidesznek, érthető módon a magyar nemzeti oldal mást pártot "bízott" meg azzal, hogy álljon az élükre - a Jobbikot.

Most, amikor a Jobbik vezér ugyanabba a hibába esik, mint annak idején Csurkáék, a nemzettudattal rendelkező magyarok a Mi Hazánk Mozgalom mögé áll.


Csak remélni lehet, hogy Toroczkaiék nem lesznek megalkuvók, mint az elődeik.

2020. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Esik szét.De a szimpatizánsaik egy része is rájött már,hogy Jakab csak jó szónok,de ennyi.

Eddig úgy voltam vele,hogy sajnálom őket,jómagam jobbikos voltam de mióta szembementek a külhoni magyarokkal,azóta a dk- nál is is erősebb a gyűlöletem irántuk.

Többet nem is írok,mert letiltanának.

2020. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, én felpontoztalak😉
2020. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!