Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugdíjasok! Ti mit szóltatok...

Nyugdíjasok! Ti mit szóltatok mikor megtudtátok, hogy visszavezetik a 13. havi nyugdíjat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 07:44
A kérdező szavazást indított:
Nagyon örültem neki.
Örültem neki.
Nem örültem neki.
Nagyon nem örültem neki.
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Mivel NEM vezetik vissza, nincs mit hozzászólni. Amikor még volt 13. havi nyugdíj, akkor novemberben kettő havi nyugdíjat kaptunk. Ez nem az.
2020. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
DE vissza vezetik csak évek múltán
2020. jún. 2. 08:13
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem a nyugdíjat "vezetik vissza", hanem a nyugdíjast vezetik meg!

Némelyik meg is érdemli!

2020. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Majd amikor már a 4 hetit veszik fel,biztos örülnek majd.
2020. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Magyarország az egyetlen hely a világon, ahol nyugdíjemelés a válasz arra, hogy százezrek elveszítik állásukat.
2020. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezért nem szeretek olyan országban lakni, ahol a kormány a nyugdíjasokra alapoz.
2020. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
En nem 13. havi csak + 1/4 havi, ami azért nagy különbség, hogy egy évben kapsz plusz 1 havi teljes nyugdíjat (ez volt a 13. havi nyugdíj az MSZP idején), vagy megkapod az +1 havi nyugdíjad 1/4 részét 4 éven keresztül, tehát 4 év alatt kapod meg a teljes +1 havi nyugdíjadat.. Bár a Fideszre szavazó nyugdíjasok szerintem nem rendelkeznek annyi IQ-val, hogy dekódolni tudják ezen eszmefuttatást. Én MSZP-s vagyok és tudom mi a jó! 67/F
2020. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak annyit szoltam: No ezt én nem hiszem! Nagyon szomoru, hogy nekem lett igazam. Ha utánanézel láthatod, hogy erröl csak szo van. Nagy plakátok, azok vannak. Egy fillér emelés mégsincs. Kedves kérdezö! Majd akkor érdeklödj ha meglesz a 13. havi nyugdij! (Tudod a mai vezetés sokat tanult a papoktol: Dicsérd az urat, engedelmeskedj az egyháznak aztán MAJD A TULVILÁGON meglesz a jutalmad!)
2020. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellene ennyire hülyének nézni a nyugdíjasokat, számolni azért még tudnak (és nem mindenkinek alacsony az IQ-ja annyira, hogy ne lássa, mi folyik itt).
2020. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
"Az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó"
2020. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!