Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek az Orbán Viktor magánélet...

Ezek az Orbán Viktor magánéletével és családjával kapcsolatos pletykák honnan jönnek?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy például Orbán veri a feleségét, vagy hogy a fia homoszexuális, vagy akár a grazi elmegyógyintézetre. Ez utóbbi szerintem teljesen álhír (mondom ezt úgy, hogy nem vagyok fideszes, de ez eléggé összeesküvés-elmélet típusú). A másik kettő lehetséges, de honnan erednek ezek? Van valami konkrét oka/előzménye, vagy csak városi pletyka szintjén élnek?

2020. jún. 15. 16:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
40%
Onnan, hogy ezek igazak.
2020. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
48%
Az első kettő bulvársajtós marhaság. Talán a Blikk kezdte el terjeszteni. A grazi elmegyógyintézet viszont valós. Csináltak több lesifotót is ahogy kibámul Vitya az ablakon vagy éppen a kertben sétálgat. Egy magyar orvos kezeli ott.
2020. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

"Onnan, hogy ezek igazak."


Na, kösz, pont az ilyen kommentek ihlették a kérdést.

2020. jún. 15. 16:35
 4/37 A kérdező kommentje:
2-es: Nem tudom. Nem vagyok fideszes, de az álhírekben meg hasonlókban szkeptikus vagyok. Olvastam egy tök jó, tudományos igényű szociológiai könyvet, Tömegparanoia volt a címe, és kifejezetten azzal foglalkozott, hogy terjednek összeesüvés-elméletek meg álhírek, és melyik országokban mik a jellemző híresztelések. Az a könyv ezt például álhírként hozta fel, és nekem is kissé olyan ízű.
2020. jún. 15. 16:37
 5/37 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell semmilyen összeesküvési elmélet ahhoz, ha valakiről messziről lerí hogy mentálisan nem 100-as!
2020. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ez jogos, de attól még nem biztos, hogy kezelik.
2020. jún. 15. 16:46
 7/37 anonim ***** válasza:
43%
Pedig nem ártana.
2020. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
55%

Elég gyorsan utána lehet járni ezeknek a dolgoknak manapság, már ha az ember szeretne tisztán látni.

Itt van pl. az OLKT névre hallgató függetlenobjektív hírportál, leleplező dokumentumot tett közzé Orbán gyógykezeléséről, a megdönthetetlen bizonyíték itt megtekinthető:

[link]


Ám ez mind semmi, mert az a piszok Orbán el se ment a kétmillás kezelésre, mert ezidőtájt épp egy ruszki pappal volt randija:

[link]


Szerintem monnyon le. Mármint a Zorbán, ki más.

2020. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%
Megírta a zindex, biztosra veheted
2020. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
36%

túrórudika, a számla kelte nem azonos a "vendég" tartózkodási időpontjával.

Mi voltunk egy szállodában, vasárnap este kifizettük, de hétfőn hajnalban - amikor elutaztunk - az akkori dátum volt a számlán, amit akkorra készítettek el.

Keress más "bizonyítékot" hogy ott sem volt!

2020. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!