Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha új utcába építenél...

Mi lenne ha új utcába építenél házat és azt az utcát (aminek még nincs neve) egy jelenlegi magyar politikusról akarnák elnevezni?

Figyelt kérdés

Melyik mai politikust tartanád érdemesnek arra hogy utcát nevezzenek el róla?

És mit próbálnál tenni az ellen ha egy olyan politikusról akarnák elnevezni akit te utálsz?


2010. aug. 1. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mivel utcát csak a személy halála után 7 évvel lehet elnevezni róla, ez a veszély nem áll fenn.
2010. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor Antall József pont megfelelne.
2010. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Antall József nem érdemelne meg egy utcát sem! Neki köszönhetjük tövvek között,hogy a hiteleinket anno nem engedték el. Nem fogadta el a németek ajánlatát,mert Magyarország mindig is jóü fizető volt. Arról már nem beszélek,hogy ő kezdte meg az ország vagyonának az eltékozlását.

Egyébként senkiről nem neveznék el utcát.

2010. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, de a XII. kerületben Orbánhegy és Orbánhegyi út már van... :-))


(Igaz, hogy legalább 50 éve :-))))


Pedro

2010. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedro, FYI: OV-ról az Istenhegyi utat nevezték el!
2010. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Természetesen nem neveznék el utcát Antall Józsefről, meg egy politikusról sem. Reagáltam az első válaszoló 7 évére.

2010. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!