Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó miniszterelnöke lett volna...

Jó miniszterelnöke lett volna az országnak Karácsony Gergely 2018-tól?

Figyelt kérdés

Most már láthatjuk, hogy főpolgármesterként hogyan tevékenykedik, jó vezetője lett volna az országnak?


Jobban kezelte volna a koronavírus helyzetet?


2020. jún. 20. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem gondolnám
2020. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Orbántól jobb, de az nem nagy kihívás, tőle én is az lennék.
2020. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Mindenkiről csak utólag lehet eldönteni, hogy mennyire állta meg a helyét, előre semmit nem lehet feltételezni. A koronavírus helyzetet kizárólagosan az egészségügynek kellett volna kezelnie, kár volt a Kárpát-medence géniuszának beleavatkozni a dologba.
2020. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Milyen lépései lettek volna amik jobb útra terelték volna az országot mint Orbán?
2020. jún. 20. 09:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lett volna paradigmaváltás néhány dologban, de nem tudom eldönteni. Sok múlik azon, hogy kikkel veszi körbe magát. Most pl. egy Varga Mihályt szerintem nem lett volna érdemes leváltani, de egy Káslert igen. Kérdés, hogy ki(k) lett volna helyette, ha Karácsony válogathat.


Ráadásul minden hatalomátvétel első fél éve / egy éve arról szól, hogy újratanulják a dolgot, felmérik a helyzetet, befejezik az átfutó projekteket stb. A koronavírus eléggé belerondíthatott volna ebbe az alkalmazkodásba.

2020. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Már napi 4 napot kellene csak dolgozni közalkalmazottként a jelenlegi nettó átlagbér kétszereséért, nem lenne szükség a versenyszférában gürcölni. Mindezt pedig, mielőtt a Fideszesek kételkednének abból lehetne finanszírozni, ha megadóztatnák Mészáros Lőrincet. Nincs okom kételkedni, hogy ez ilyen egyszerű.
2020. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Lett volna egy pár miniszterelnök helyettes. 😀
2020. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legalább annyira hülye a kérdés, mintha azt kérdezné valaki, hogy ha egy másik nőt veszek el a jobb feleség lett volna-e.
2020. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

# 8:


"Ha a Hufnágel Pistihez mentem volna feleségül..." 😀

2020. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2020. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!