Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs kint a magyar...

Miért nincs kint a magyar zászló egész évben a fôutakon, csak ünnepekkor?

Figyelt kérdés

Most néztem a Google mapset, ôk pont akkor voltak országjáráson mikor kint voltak a zászlók, ami nagyon jól néz ki így.


A hosszabb fôutakon, (nem az autó út), szerintem nagyon menôn nézne ki, ha egész évben kint lennének.


Ez egy konzervatív nemzeti ország kifejezését nyilvánítaná ki.


Én ezt most komolyan mondom, míg valaki trollnak nevezne.


2020. jún. 27. 12:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

12

Jó, akkor írom úgy, hogy értsd.


A hosszabb fôutakon nagyságrendekkel több villanyoszlop van, mint ahány állami intézmény.

2020. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezö! Te zászlogyárto vagy? Ha igen, akkor megértem az álláspontodat, ha nem akkor csak trollkodásbol irtad ki? (Vagy honnan jött az ötlet?)
2020. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden iskolán van kint mindig. Az én gimimben például csak ünnepekkor tették ki. Majd ha olyan minőségű magyar közutak lesznek, ahol nem balesetveszélyes vezetni és nem cseszi tönkre az autómat a sok kátyú, akkor örömmel látom a zászlókat az utak mentén, de először inkább arra kellene költeni, ami tényleg fontos.
2020. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#12


Az angolszász országokban még a házakon is van hogy kirakják.

2020. jún. 27. 15:36
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Akkor miért nem költözöl oda és rakod ki a saját házadra?
2020. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

"Az angolszász országokban még a házakon is van hogy kirakják."

A magyar zászlót?

2020. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

"Az angolszász országokban még a házakon is van hogy kirakják."


Nyugodtan vehetsz egyet magadnak és kirakhatod a saját házadra, amikor csak szeretnéd. Nem tilos.

2020. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, hogy engedélyt adsz. 😉
2020. jún. 27. 15:54
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Tudod a fideszes kétharmad rejtőzködő szavazói rettegnek brüsszeltől és liberálisoktól ezért nem merik kinyilvánítani magyarságukat azzal hogy kiteszik a magyar zászlót a házukra. Szörnyű lehet ilyen országban kormánypárti szavazónak lenni ahol ennyire elnyomják a nemzeti érzületű embereket.
2020. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem látod a zászlót 5 méterenként, akkor elfelejted melyik országban vagy, vagy mi? Ne hülyéskedjünk már. Ez olyan, hogy szimpla hétköznapon sem kisestélyi+szmokingban járnak az emberek, csak alkalmakkor. Ráadásul 0-24-ben az utcán lobogó zászlókat kb hetente cserélni kéne, mert napsütésben kifakul, viharban szétszakad, stb. Egy ideig talán menne, de a magyar virtust ismerve, nem sokáig. Lásd a másik jelképünket, a Lánchidat, ami évtizedek óta egy egyszerű festést nem érdemelt meg.
2020. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!