Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan mondják, hogy "legalább...

Sokan mondják, hogy "legalább most a magyarok lopnak". Mert ha nem a Fidesz lenne kormányon akkor kik lopnának?

Figyelt kérdés
Szerintem ti is hallottatok már olyat, hogy egyesek úgy próbálják védeni a Fideszt, hogy beismerik, hogy van korrupció de legalább ők magyarok és így, hogy ők vannak hatalmon "legalább a magyarok lopnak". Miért, az ellenzék nem magyarokból áll? Ha most a magyarok lopnak akkor kik lopnának ha nem a Fidesz lenne hatalmon? Kikre utal ez?

2020. jún. 29. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Tegnap volt egy kérdés, hogy lehetne-e a korrupciót most a Fidesznél bizonyítani.. Hát két kommentet azért pontoztak le a többiek, mert leírták, hogy egy kapitalizmusban mindig van korrupció, legyen az MSZP hatalmon, vagy akár a FIDESZ. Tipikus buta emberek tömkelege, akik divatból szidják a kormányt, mert éppenséggel valakit mindig kell hibáztatni valamiért. HA most a DK lenne hatalmon, őket pocskondiáznák. Mindegyik korrupt és mindegyik lop, és aki most erre veri a nyálát, hogy mekkora ganyék a fideszesek, megsúgom, hogy a többi sem volt jobb előtte. A sok agymosott idióta szidja Rogánt, hogy mennyi lop, azt Tuschlag, mint MSZP-s volt képviselő, korrupcióért csücsült.
2020. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Jó, most ne játsszuk a hülyét.

A baloldalt a Nyugat "pénzeli".


Feri nagyon jól ki is szolgálta őket, mindent eladott, amit lehet, például MÁV.

Nézz utána és mai napig isszuk a levét, mert csak a teherszállító részét adta el, csak a nyereségest.

2020. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Egyeshez csatlakozva,annál a kérdésnél én voltam az egyik,aki le lett pontozva.Nem baj.

Kérdésre a válasz: a baloldali moslék koalíció lopna.Czeglédi lenne az új Mészáros.Meglehet nézni Pestet,tök cukimuki Geri,na de hol vannak a pénzek?

2020. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én itt arra gondoltam, hogy a fideszesek ilyenkor a zsidókra céloznak. Tehát ha nem ők lennének kormányon akkor szerintük a zsidók(MSZP, DK, Momentum, LMP,) lopnának. Csak az bökkenő, hogy a Fidesz is jó kapcsolatot ápol a zsidósággal. A kormány gyakran zsidózik burkoltan: Soros, háttérhatalmak, de azért a Likuddal, a Mazsihisszel meg az EMIH-el egészen jó kapcsolatot ápol. A fideszes átlagprolik ennek ellenére gyakran nyíltan szidják a zsidókat.
2020. jún. 29. 08:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 pedig te jól játszod. Vagy nem csak játszod? Igen, a baloldali fideszt a nyugat pénzeli, putyin elvtárs pedig átveszi a pénz egy részét, a többi pedig pénztáros lölő, garancsi, stb külföldi számláin landol.


Vitya ki is szolgálja főleg a németeket, akik ingyen rakathatnak össze itt autókat, hiszen a magyar adófizetők kifizetik az autógyári munkások béreit, állami támogatás címszó alatt.

Török haveroknak is aprópénzért lett eladva, és a műemlékvédelemből kiemelve a közvágóhíd, és szép nagy hitelt vett fel az adófizetők számlájára a putyin elvtársától orbán, a paksi mutyira.

Aztán még ott a belgrád vasútvonal hitel, és a többi kisebb, mint a világrekord magas árú vasút, és autópálya építés.

2020. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

5


Te olyan hülye vagy, hogy azt se tudom melyik részét szedjem szét a válaszodnak.

Tudod egy vasút is legalább van.

A gyár is legalább van.

Nem az, hogy eladjuk apróért másnak a hasznot.


Idióta.

2020. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

#6 de eladjuk apróért másnak a hasznot, mert a mercedes, audi profitjából semmit sem lát az ország.

Gyárnak nincs értelme, ha csak a helyet foglalja.

Vasút van most is, pont arrafelé is. Igény viszont nincs rá.


Tudom, nehéz ezeket átlátni, hisz csak egy fideszes vagy, de próbálj meg tanulni, logikuswn gondolkodni!

2020. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

7

De lát mert azt is fel kellett építeni és azon magyar emberek dolgoztak.

2020. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajátos a gondolkodásod kérdező. Már ebből rájöttem, amire akartam.

Egyébként a problémádra adott válaszod hibás. Nem az a kérdés, hogy a másik kormányok is magyarok-e, hanem az, a lopás mértéke elviselhetetlen, de legalább magyarok (erről azért lehetne beszélgetni). A többi is lopna, de a töredékét legfeljebb. Mondjuk az egész kompletten a teljes hatalomban töltött idő alatt annyit, mint itt egyetlen (megfelelő) ember egy hét alatt.

2020. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 vagy nem, és ahhoz is németországból hívták a szakembereket.


De mindegy, mert a német autógyár nem itt termeli ki a profitot, innen elviszi a hasznot. Viszont itt dolgoznak az adófizetők pénzéből az autógyári össeszerelők (lásd fent, haszon pedig nincs) és csak annyi a haszon hogy a kormány verheti magát hogy na lám, enny emberrel több dolgozik...

Olyan ez mint amikor a tanítóik a "boldog békeidők"-ben mindenkit beraktak valami munkahelyre, akkor is ha nem kellett, és százszázalékos volt a foglalkoztatottság...

2020. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!