Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc miért nem...

Gyurcsány Ferenc miért nem kap a magyaroktól egy második esélyt?

Figyelt kérdés
Orbán Viktornak már ez a 2. esélye(ezelőtt már 1-szer megbukott) és ezt is eljátszotta.Ezzel szemben itt egy ember Gyurcsány Ferenc, aki önként lemondott a hatalomról és ő még egy második esélyt sem kap, hogy bizonyíthasson.

2020. júl. 5. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Ez így igazságos Gyurcsány Ferenc eljátsszotta a magyarok bizalmát Orbán nem.
Ez így nem igazságos Gyurcsány Ferenc is megérdemel egy második esélyt.
65 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Esély és beteljesült valóság között ilyen összefüggés nincs. OV nem esélyt kapott, hanem kormányt. GyF is kaphat kormányt, ehhez el kell érnie a többséget. Esélye mindenkinek van. Nekem is, pedig eszem ágában sincs kormányaspirációkat dédelgetni.
2020. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
42%

"Gyurcsány Ferenc, aki önként lemondott a hatalomról"


Ha önként lemondott a hatalomról, akkor miért nem takarod el a politikából, hogy végre tényleg le lehessen váltani a fideszt? Ha annyira le akarná váltani, akkor félreállna, és legfeljebb 1 választást nyerne még a fidesz. De annyira nem fogja fel, hogy mi a jó a népnek, annyira megvette a fidesz, hogy ezt nem is akarja belátni.

2020. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Részemről ennek egyetlen oka van,amiért nem adnék neki második esélyt;mert a népébe lövetett!

Soha többet Fletót!

2020. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Van annak több is.
2020. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Drágaság, Hitlernek adtál volna még esélyt?

Értem én, hogy szegény zsidók, de na, tévedni emberi dolog...

Véletlen belekötni a bèkés megemlékező tömegbe szintén, épp csak integetni akart a haverjának, és azt egyesek tűzparancsnak vették...😌

2020. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
#5 vagyok, belelőni.. autokorrekt
2020. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Mert az elsővel is épp elég kárt okozott nekünk. Mondjuk Orbán is, de hogy ő miért kapott, arra nem tudok válaszolni.
2020. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

"Orbán Viktornak már ez a 2. esélye(ezelőtt már 1-szer megbukott)"

Szerintem te fogalmi zavarban küszködsz kedves kérdező.

2002: Fidesz-MDF: 41%; MSZP: 42% = A kormány vereséget szenvedett

2010: Fidesz : 52%; MSZ: 19% = A kormány megbukott

Szerintem ezek a fogalmak nem kellene a vita tárgyát képezzék. Persze lehet pirossazni, ha valaki nem ért egyet.

2020. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Menjen mindkettő a ..........!
2020. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 bbenjoe ***** válasza:
100%

Azzal vitatkoznék, hogy gyurcsány önként mondott volna le. Mintha csak az egyik reggel arra ébredne, hogy "Na, most már nincs kedvem ehhez az egészhez." Azért mondott le, mert kint járt Brüsszelben, ahol közölték vele hogy tudják, hogy meghamisította a költségvetést, és valójában sokkal nagyobb volt a baj mint ahogy Ő azt előadta, így a továbbiakban nem voltak hajlandóak pénzügyi hitelt adni neki.


Válaszolva a kérdésre a második kormányának idejét (2006-2009) hatalmas politikai és gazdasági válság jellemezte, amelyet a lehető legrosszabbul kezelt.... amire mind a mai napig büszke.

2020. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!