Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegeden Botka Laci miért nem...

Szegeden Botka Laci miért nem lép fel a hajléktalan probléma ellen? A Dugonics térre pl. már nem mehet be egy ideje nyugodtan az ember. A Mars tér is emberi végtermékben áll és lehetne sorolni.

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 18:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ez is a Dugonics tér. Ha nekem nem hiszel nézd a képeket. Őket nem a fidesz bérelte fel.

[link]

2020. júl. 12. 19:39
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Látod kérdező pont erről beszéltem a 2-es válaszban, hogy ez a szegedi Fidesz média kedvenc témája évek óta, most olyan klasszikusokat mint "nem lehet végig menni a Mikszáth utcán a hajléktalanoktól" már nem is mondom.
2020. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De tudod a képek valósak. A lestyán féle banda a kézihajtányos gyerek pl. még Budapesen is megjelenik.
2020. júl. 12. 19:43
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Mutass már egy olyan buszpályaudvart az országban ahol nincs pár ilyen arc? Amúgy Lestyánékat mindenki ismeri a légynek nem ártanak. Egymással balhéznak, de soha senkit nem bántottak még. A Mars tér kifejezetten biztonságos, soha nem raboltak még ki soha nem késeltek meg, soha nem kötöttek belém. Havi szinten párszor letarhálnak cigivel vagy a békéscsabai buszra gyűjtögetők, de ennyi. Pedig minden nap járok ott éjszaka is. Szeged általában az egyik legbiztonságosabb nagyváros az országban. Tudom pont ez szúrja a fideszesek szemét, de hát ez van. Köss bele abba inkább hogy nincs munkalehetőség. Arra azt mondom hogy valóban igaz. De hogy veszélyes lenne az szimpla fideszes fantazmagória.
2020. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elég gyakran járok Szegeden, pont a kérdező által említett helyeken, és soha nem féltem még a Mars téren attól, hogy megkéselnek. Este sem, pedig nő vagyok.
2020. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Biztos kokszolsz.
2020. júl. 12. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!