Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is nagyot ütött...

Szerintetek is nagyot ütött Dobrev Klára minapi beszéde a parlamentben?

Figyelt kérdés

Én (nem túl elvakult) fideszes vagyok, de ilyen értelmes, összeszedett beszédet nem hallottam még.


Nagyot ütött a parlamentben, nyugtalanok voltak a fideszes képviselők.


Mindig ugyan az a műsor, ugyanazok a súlytalan politikusok óbégatnak, most nagyon tetszett nekem Dobrev Klára felszólalása, magasan rávert a magyar parlamenti ellenzéki képviselőkre.


2020. júl. 17. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Az facebookon is nagyon sokat ütött, melyik politikus kap még ennyi megtekintést, reakciót?


[link]

2020. júl. 17. 14:18
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Engem a fotelből is kiütött úgy kellett rá vissza kígyóznom. Most már Feri oldalán állok az hétszentség.
2020. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A DK-ban vannak a legtehetségesebb politikusok, szónokok. (Gyurcsány, Dobrev, Vadai, stb) de nekik terhesebb is a múltjuk.


A Momentumosok nem gyakorlottak, nekik az az előnyük, hogy (még) nem sárosak.


A többi ellenzéki párt már nem komolyan vehető.

2020. júl. 17. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Vicces volt,szánalmas.Ha még más ellenzéki mondott volna ilyeneket,akkor oké,na de Gyurcsányné....😆
2020. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Humornak is béna kicsit a nő.
2020. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!