Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással lesz a libsikre az index megszűnése? Szerintem jó, mert most rövid távon jobban sivalkodnak, de hosszú távon nyugodtabbak lesznek, mivel megszűnt az a hírforrásuk, ami a leginkább uszította, bőszítette őket.

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Maradt a 444,hvg,24.hu , stb.. oda majd átpártolnak páran , a gyengébbek meg elmennek árufeltöltőnek a tescoba..


Semmi nem fog változni sajnos csak teret hódít pár másik balos fakenews gyár.

2020. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen.
2020. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Index bőszítette, és uszította az értelmes magyar embereket, hanem nektek komcsiknak a lopásai, hazaárulásai.

Nem fog sok változni, csak jobban kell kutakodnia az ország értelmesebb részének, a sok narancskomcsi fake news között.

2020. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is hosszútávon jó hatással lesz, mert ez a lépés a FiDesztől a karrierjükbe fog kerülni.
2020. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Hányingerem van ettől az ótvaros agymosott országtól komolyan mondom...
2020. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Amiatt jobban aggódnék, hogy a jobberekre milyen hatással lesz a kormányuk bukása :D
2020. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Az Index liberáélis belső háború áldozata.

A "felmondott" firkászoknak már fix munkahelyük van a többi kb. 100 liberális orgánumnál.

Az Indexbe a Gyurcsány-csoport beépítette a saját emberét, aki szétverte a szerkesztőséget és ellehetetlenítette a tulajdonost.


Ez olyan buli volt, mint amikor Fenyő meg akarta szerezni Gyárfás NapTévéjét. De Gyurcsányéknak sikerült is.

Gazdasági ellehetetlenítéssel.

Az ágens kiszivárogtatta az üzleti

titkokat, a hirdetők látványosan elbizonytalanodtak, elmaradtak.

Ugyanez az ágens felrobbantotta a szerkesztőséget.

.

A Momentum szócsövét, az Indexet a Gyurcsány-csoport takarította ki.

A tüntetés előtti napokban találkozott nyilvános helyen Vona és Fekete-Győr.

.


Természetesen a lehetőséget kormányellenes performanszra használták ki.

Emlékezzünk Gyurcsány kurtafarkú ex-szóvivőjére: "mától mindenért Orbán és a kormány lesz ac felelős".


.

A balliberálisok kíméletlenül kivégzik egymást, ha az érdekeik

úgy kívánják, egymás fizikai és gazdasági hullájával kövezik ki az útjukat... Lásd Kun Béla, Rajk, Nagy Imre, Marton, Eszenyi stb., stb...

2020. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen egyetértek az utolsóval, nem kell játszani itt, hogy a fidesz ellehetetleníti az indexet. Egy embert rúgtak ki. Ha a többiek ettől alkalmatlanokká váltak a független újságírásra, akkor a hiba nem bennük van?
2020. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Maga Bodolai írta meg, hogy a főszerkesztő baloldali politikusokkal tart szoros kapcsolatot, és velük egyeztetett, üzleti titkokat árult el,

és ő maga verte szét a szerkesztőséget.


A kuratórium elnöke szerint egy csütörtöki napon volt az igazgatósági ülés, majd másnap, “pénteken felhívtam Szabolcsot, hogy a GG tervként elhíresült ötlet nincs a napirenden, nyugodjon meg, vasárnap este sörözzünk egyet a szerkesztőségi vezetéssel. Azt mondta, OK”. Vasárnap azonban a 24 újságírója olyan üzleti titkokra kérdezett rá Bodolainál, amit csak Dulltól tudhatott.

Ilyenért mondjuk Németországban szíjon vezetik el a volt vezetőt a rendőrök, én csak az igazgatóságból raktam ki.


.. befutott több olyan info, hogy Szabolcs rendszeresen egyeztet magas rangú baloldali pártpolitikusokkal. Nekem egyre inkább az volt következtetésem, hogy a valódi cél nem a megegyezés, hanem az index szétrobbantása.

Most a konkurencia röhög a markában, a ballib pártok rá próbálják verni Orbánra, ellenem felépített hecckampány folyik, mert hoztam egy olyan munkaügyi döntést, ami nem volt elkerülhető.


[link]


El lehet olvasni, amit Bodolai maga írt.

2020. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"A Momentum szócsövét, az Indexet"

látszik, hogy nem nagyon olvastál indexet, mert baromira nem a Momentum szócsöve volt, sőt. Dull kimondottan rosszindulatúan írt sokszor a Momentumról.

Viszont az Orióban megjelent hülyeségeket jól átmásoltad ide.

2020. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!