Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett volna ha Kádár tovább él?

Mi lett volna ha Kádár tovább él?

Figyelt kérdés
Ha Kádár nem hal meg a rendszerváltás közepén, vajon őt is elítélték volna mint Honeckert és társait? Vagy ő annyit nem tett az emberek ellen?

2020. júl. 29. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hagyták volna békében, nyugodtan meghalni, ami előbb utóbb bekövetkezett volna, nem ítélték volna el!
2020. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Rengeteget tett az emberek ellen, de itt egy kommunistát sem ítéltek el emiatt.
2020. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Ez igaz, tovább élt nyugodtan az impotens csürhe.
2020. júl. 29. 11:46
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért, Grósz Károlyt, vagy bárki mást elítéltek a régi rendszer hatalmasságai közül? Én senkiről sem tudok. Sőt, 4 évvel később megnyerték a választásokat, még pedig nagy fölénnyel.
2020. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
4# így van, majd kezdődött az "újkori" Magyarország tragédiája... 4 év után képesek voltunk basszus visszahozni a hatalomba azokat akiket leváltottunk!!! Én akkor a Fideszre szavaztam 94 ben, a választás utáni reggelen szó szerint sírtam!!
2020. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 De legalább már nem ketrecben élünk mint rendszerváltás előtt, és a szájukat is kinyithatják az emberek.
2020. júl. 29. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

#2 mivel komcsikat választotok, nem is ítélik el az elvtársaikat. De ti ennek örültök, hiszen ha elszámoltatnák a komcsikat, gondok lennének a családjaitokban.


De a felcsúti KISZ titkár elvtársatok, pápai elvtársával, és MSZMP-KISZ csapatával kéz a kézben, megvéd titeket, titokban tartják az ügynökaktákat, újra összeborulnak a szovjetúnióval, a "hanyatló nyugat" ellenében.

2020. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha kádár tovább él, körülbelül ugyanaz lett volna mint ami volt és van.

Az elvtársak játszanak egy rendszerváltozást szét lopnak mindent majd "demokrata" "liberális" "jobboldali" "keresztény" "nemzethy" stb köpenyben viszik tovább kádár apjuk örökségét.

2020. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Akkor még jobban elkezdett volna egy ráncos herezacskóra hasonlítani a feje.
2020. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
7. Nem, nem választunk meg benneteket, de megértem, hogy te ezt nem tudod feldolgozni.
2020. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!