Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc az ellenzék...

Gyurcsány Ferenc az ellenzék vezére ha esetleg megnyernék a választást 2022-ben milyen szerepet töltene be? Olyan lenne mint 2010 előtt Horn Gyula és a háttérből irányítana?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőre a háttérből irányítana, de érezhető lenne a jelenléte, majd idővel (ha addig kihúzzák) előkerülne a küzdőtérre nyilvánosan is.
2020. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdetben háttérben lenne, aztán megpuccsolná, mint Medgyessyt.
2020. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bárcsak egyenesen ő lenne a miniszterelnök, mert vele járna legjobban Magyarország. Gyurcsány Ferenc a valaha volt legjelentősebb baloldali politikusunk. Orbán még önállóan beszédet sem tud mondani, csak papírhalom mögé bújva. Rengeteg pénzt ellopott, amin Mészáros trónol. Stadionokat építtet, miközben sok kórházban mállik a vakolat. A nemzet hídja ramaty állapotban, van. A kormánynak ilyen nemzeti kincs megóvása érdekében nem pocskondiáznia kéne a Budapesti városvezetést, hanem teljes mellszélességgel kiállnia a felújítás mellet. Európa legnagyobb tűzijátékára lett volna pénz, a Lánc-híd teljes restaurálásara viszont nem? Az oktatás a béka segge alatt van, a tanárok annyit keresnek, mint a szeptemberben munkába álló újdonsült iskolaőrök. A kezdő Aldi eladót jobban megbecsülik anyagilag, mint azokat, akik az oktatással a jövőt építik. Orbán az EU irányelveit kritizálja, miközben a pénzüket elteszi, ami ugye jobbára Mészároshoz, Tiborcz-hoz és a többi fideszes kiskirályhoz, NER-lovaghoz kerül. A maradékból csurran cseppen máshova is, de lássuk be, az EU-s pénzek nélkül kis túlzással Etiópia szintjén állna az ország.
2020. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3!


Mondd, hogy csak trollkodsz és parodizálod az elvakult DK rajongókat!

Mert a tréfát szeretem, de ezt komolyan gondoltad, akkor komoly bajok vannak nálad.

2020. aug. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Trollkodásnak indult, de a hosszabb részt, amit Orbánról írtam komolyan gondoltam.
2020. aug. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!