Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 24.hu kinek, melyik pártnak...

A 24.hu kinek, melyik pártnak a lapja?

Figyelt kérdés

Felhozott két cikket is a Google Hírek:

1.

Magyar György: Bírósági ügy lehet abból, hogy kiszivárgott Dull Szabolcs híváslistája

A cikk csak ügyédként említi Magyar Györgyöt, azt elfelejti, hogy az MSZP színeiben indult. A legviccesebb, hogy amiről szól a cikk, amit problémának tart, az ugyanúgy leírja, mint a hivatkozott Origo.


2.

Dobrev Klára: Orbán maga alatt vágja a fát, az Indexszel is

Tekintsük el attól, hogy Dobrev egyik állítása sem igaz, ezzel most ne foglalkozzunk. De mekkora pofa kell már ahhoz, hogy amikor még nem derült ki, hogy az ő embere volt a "független" főszerkesztő, akkor még azt nyilatkozta:

"A Demokratikus Koalíció EP-képviselője szerint a jogállamiság az Indexről is szól. Szabad, független média nélkül nincsenek szabad választások, ez is részét képezi annak a csomagnak, amitől függővé teszik a jövőben a kifizetéseket..."


Tehát arról egy szó sincs a 24.hu-n, hogy Dobrev egyértelműen hazudott a témában, keltette a hisztit, hiszen éppen őt hívogatta a kirúgott főszerkesztő.

MSZP-s vagy DK-s portál a 24.hu?



2020. júl. 30. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

A DK.

Nagyon Gyurcsány Ferencet védik.

Legalább nem olyan kaméleonok mint az Index.

2020. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Te kinek az embere vagy?
2020. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

"hiszen éppen őt hívogatta a kirúgott főszerkesztő."


Hát persze. Amit az origo ír, az igaz is.

2020. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3!


Ne zavarjon, hogy az elsőként hivatkozott 24.hu-s cikk is erről ír és tényként kezeli!

2020. júl. 30. 23:53
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Ömm, mirét számít, hogy kivel beszélt telefonon? Dull pont, hogy politikai újságíró, a fél politikai palettával beszélt már a munkája miatt.

Olyan mintha azt kérnéd számon egy foci bírón, hogy szóba áll a játékosokkal


Mellesleg Bodolai beismerte, hogy az index szétverését föntről rendelte el Vaszily.

2020. júl. 31. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kubatov Gápor hónapokkal a Borkai botrány elött értesítette az illetékeseket kizárt hogy az indexről ne tudott volna. Az újságírók örülhetnek, hogy nem támadta le őket egy csapat ultra.
2020. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, de hogy nem a kormányzatot támogató internetes média, az biztos🤔
2020. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5!


Ez inkább ahhoz hasonlít, hogy régen a csapat vendégül látta a játékvezetőt és ajándékot is adott neki. Nem véletlen, hogy ma már egy BL meccs előtt a játékvezetők nem találkozhatnak a csapatokkal.

2020. júl. 31. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát föl hoztak egyszer egy olyan cikket is hogy "virágot osztogattag a rendőröknek az erőszakos ellenzékisek".

Itt már én is azon gondolkodtam hogy meik párthoz tartoznak.

2020. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Momentumot nagyon tolják, szerintem afelé húznak vagy van valami kapocs. Én szeretem olvasni őket, van az oldalon mindenféle, tetszik hogy kritizálják mindkét oldalt de az nem tetszi, hogy ilyen sokat foglalkoznak a momentummal, mert aránytalan.
2020. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!