Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék teljesítményét,...

Az ellenzék teljesítményét, hogy értékeled? (10 pontból)

Figyelt kérdés
Igaz, hogy sok ilyen kérdés volt már, de végre lehet szavazni is, ami reprezentatív képes mutat. Ezt az ellenkéket hogyan értékeled?

2020. júl. 31. 16:06
A kérdező szavazást indított:
0 pont
1
2
3
4
5
6
7
8
9
47 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A Mi Hazánkat is beleértve, vagy csak a DK-MSZP-Jobbik-Momentum-LMP?
2020. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon jó!
2020. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk csak. Az ellenzék, az minden párt, kivéve a Fidesz-KDNP?
2020. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés kérdező!


az 1-es az a rossz, a 9-es az a jó?


A felmérés az ellenzékiek szemszögéből, vagy a kormánypártiaktól kérdezed. Mert egy vérbeli Fideszesnek ez jó, mert annyira hülyének nézi az ellenzéket, hogy a pártja biztos győzelmet tudhat magának. Ha pedig az ellenzékiket kérdezed, akkor ők lepontozzák, mivel nem képesek kormányt váltani.... De lehet, hogy van olyan ellenzéki aki szereti amit csinálnak és 9esre szavaz, de akkor egy Fideszes is 9est ad, mert annyira béna az ellenzék, de a ellenzéki szavazó is 9esre szavaz, de ő azért mert jónak tartja a ellenzék tevékenységét...

Remélem érthető, hogy mit szerettem volna kérdezni.


Az #1 válaszoló vagyok, és azért kérdeztem (valaki lepontozott, ezért gondoltam, hogy megmagyarázom a "válaszomat"), mert ha sokan az Ellenzékről beszélnek, akkor a MHM- nem értik bele, de nem azért, mert az pl. állelenzék lenne, (de erre is van példa) hanem, azért, mert az nem fog össze a többi párttal. (Kivéve a két törpe párttal a MIÉP, FgKgP). És sokan az Ellenzéket csak a baloldal, illetve a liberálisokra értelmezi...

2020. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vannak értelmes dolgok, de sok a fsság, és a fletót, orban haverját engedték elharapózni, lenullázva az igazi változás lehetőségét.
2020. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én elég gyengére értékeltem őket.....
2020. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
-2 miért nincs? Kb annyira se.
2020. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!