Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet, hogy Orbán Viktor...

Nem lehet, hogy Orbán Viktor 1989 előtt kommunista volt, csak titkolja magáról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/155 anonim ***** válasza:
69%
Az egyetem KISZ titkára volt. Azt a pozíciót nem adták oda bárkinek puszira, ahhoz hűséges MSZMP pártembernek kellett lenni. És nem volt kötelező, mint ahogy most mentegetik viktort. Vastagon kommunista volt annak minden előnyével. Csak volt annyira eszes, hogy időben kapcsolt és lelépett a süllyedő hajóról.
2020. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/155 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem a patás ördög es a pokolból lépet át a fideszbe.

Az előbb ez a jegeső is az ő hibája es a magyaroké.

2020. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/155 A kérdező kommentje:
Szerintem vérhű komcsiról van szó!
2020. aug. 4. 16:17
 4/155 anonim ***** válasza:
29%

Bizony, bizony akkor is tudta mit kell momdani, most is tudja mit kell mondani.

Brüsszelben is tudja mit kell mondani, a válastoknak is tudja mit kell mondani, a befektetőknek is tudja mit kell mondani.

Mindenkinek tudja mit kell mondani.


Ezért kell rászavazni.

2020. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/155 anonim ***** válasza:
37%
Ezen én is gondolkoztam, hogy régen is szemét volt csak nem volt hatalma, vagy a hatalom miatt lett ez belőle? Segítsetek!
2020. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/155 anonim ***** válasza:
62%

Ha éltél már akkor,még emlékezned kéne arra,hogy volt a kommunista meg a kommunista azokban az időkben.

Ha meg egyik sem volt az ember könnyen olyan helyzetbe került családjával együtt,hogy onnan nem volt mit választani csak azt ,hogy kommunista legyen.

Ha valaki ilyen körülmények között szocializálódik,behozhatatlan tapasztalatokra tesz szert és ha van némi sütnivalója ezt kiválóan alkalmazza az élete folyamán.

2020. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/155 anonim ***** válasza:
43%
Soros egyik embere volt. Honnan volt pénzük?
2020. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/155 anonim ***** válasza:
35%

A lehetőségek azért vannak az életben,hogy kihasználjuk őket.

Van aki él a lehetőséggel,van aki elszalasztja és van aki azt sem tudja mi az.

2020. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/155 anonim ***** válasza:
53%

Ugye tudjátok, hogy egy 15-16 éves gyerekről beszéltek?!

Gimnázium első két évében volt KISZ-titkár.

Olyanok osztják itt az észt, akik el sem tudják képzelni, hogy milyen volt az élet a 70-es évek végén. De azt az összes KISZ-ező elfelejti, hogyan reagált a tevékenységére a párttikár: "... ez provokáció, ezek minket akarnak kicsinálni!"


Az érettségit követő kötelező sorkatonai szolgálat után még a legvérmesebb ellenzői sem találtak semmi utalást KISZ-hez. Tehát 1982-től már nincs semmi kapcsolódása ehhez.


A középiskolás kor éppen a felnőtté válás, az útkeresés időszaka.

1985-ben már úgy határoztak (egyetemi kollégiumi csoport), hogy létre kell hozniuk egy szervezetet, amely az akkor egyeduralkodó KISZ ellensúlya lehet.


Nincs itt semmi titkolni való, felnőttként, 18 évek kora után egyértelműen ellenzéki szerepben volt a kommunista a diktatúrában.

2020. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/155 A kérdező kommentje:
De 18 éves kora előtt viszont meg komcsi volt!
2020. aug. 4. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!