Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már most tapintható a feszülts...

Már most tapintható a feszültség a DK és a Momentum között, hogy lesz így közös lista és összefogás 2022-ben a Fidesz ellen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha tovább veszekednek, akkor nem lesz ellenzéki összefogás.Ennyi.

Üdv:egy ellenzéki szavazó

2020. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Addigra mindenki lenyugszik, és jön a színjáték, hogy milyen összetartás van. Az önkormányzati már választásokon sikerült nekik igazán összefogni a korábbi évek próbálkozásai után, és eredményes volt. Tuti megcsinálják 2022-ben is, hiszen látták, hogy ez az egyetlen esélyük. Egyenként semmit se érnek.
2020. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha csak színjátékból fognak össze és megválasszuk őket majd elkezdenek veszekedni csak országos szinten akkor az mire lesz jó nekünk a népnek?
2020. aug. 8. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
0+0=?
2020. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
3: ezt kérdezd meg a szavazóiktól. 😊 Nekem nem hiteles ez a színjáték. De sokaknak igen.
2020. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséget látok, illetve hármat:

A, nem lesz semmi;

B, az utolsó pillanatban lesz valamiféle kezdeményezés, de nem sok sikerrel;

C, a sok kis trollpárt elfelejteti, hogy valakit indítanak...

2020. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vagyok szimpatizáns egyik ellenzéki párttal szemben sem, ellenben a kormánnyal nagyon elégedetlen vagyok. Így mondhatni elfogulatlan szemlélőként úgy látom, hogy az ellenzéki oldalon a DK erőteljesen be akarja csicskítani az összes ellenzéki pártot, és az egyetlen vezető erőként tetszelegni, és akinek ez nem tetszik, az a Fidesz malmára játszik.

A Momentum nem nagyon akar alárendelt lenni, ők is az ellenzék vezető ereje szerepére vágynak.

A DK mellett a kiéptített bázis és a karizmatikus, ellenfeleit lesöprő Gyurcsány Ferenc áll, a Momentum mellett az, hogy mivel nem voltak hatalmon, az emberek egy része hajlandó esélyt adni nekik, hisz alkalom sem volt bennük csalódni. (A Fideszes propaganda meg a Momentum potenciális szavazóit hidegen hagyja.)

Ez alapján két dudás egy csárdában esete áll fenn. A DK szimpatizánsai szerint a Momentum a Fideszt erősíti, a Momentumosok szerint a DK nem látja be, hogy Gyurcsánnyal nem lehet választást nyerni. A Fidesz egy kávét kér, én egy magas fát és erős kötelet.

2020. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peca1000 ***** válasza:
6%

Viktor lazán nyerni fog, teljesen megérdemelten.


Valódi összefogás? Ezeknek sose jött össze igazán.

2020. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az összefogásban részvevő pártok mindegyike tisztában van azzal hogy történelmi lehetőség kerül a kezükbe ha megnyerik a 22-es választást és ezt a lehetőséget megfelelő komolysággal és felelősségteljesen fogják kezelni, tisztában vannak vele hogy ha elcseszik a kormányzást akkor nekik végük van.
2020. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!