Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros,korona, dízel, Globális...

Soros,korona, dízel, Globális felmelegedés (talàn ennek van kézzelfogható valóságalapja). Tényleg mindig kell valamivel a népet hülyíteni? A sok birka meg bekajálja. Mert, amit a tv mond az úgy is van, az ellentmondó szakemberek véleménye nem számít

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Mindnek van valóságalapja.
2020. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Oké, akkkr kifejtem:


1, Korona. Látott már valaki influenza szezonról (bármelyikéből) hivatalos adatokat? Amerikában már 4 millió fertőzött, ezért jajgatnak (megsúgom 330 millióan laknak ott).


MASZKKIRÁLYOKNAK: Nincs valakin maszk, ne ez legyen a legnagyobb gondod,jne ajgass,mint ha pestis járvány lenne.Ennyi erővel a szemed elé is tegyél nejlon zacskót, ugyanis a korona cseppfertőzéssel terjed.Magyarul ,hogyha valaki egy csepp nyálat és a szemedbe köhög véletlenül, vagy prüszköl már elkaptad. De tudod mit? Járjál vegyvédelmi ruhába ,az a biztos. :)


2. Dízel: A modern dízelek olyan minimális károsanyagot bocsájtanak ki, hogy a szinte nem feltűnő. Az elektromos autó meg annyira környezetkímélő, hogy az elhasznált akumlátor majd megy a föld alá,mint a nukleáris hulladék, az előállításáról ne is beszéljünk. Míg egy elhasználódott belsőégésű motort beolvasztanak, aztán újra valaminek az alapját fogja képezni ami fémből készül.Egy városnak az ipara által kibocsátott károsanyag jóval több ,mint az autók által kibocsátott...Bár sok fanatikus Elektroman azt is képes elhinni, hogy 1 m² napkollektor idővel majd 1000-10 000 elektromos autót képes feltölteni. Szép és jó dolog, hogy nem füsttől, de a sok birka megint csak ennyit lát.A gyártási folyamatot, meg az elhasználódási folyamatot már nem gondolja végig. :) félreértés ne essék a hibridnek van értelme szerintem is ,de a teljes elektromos autó egy vicc.


3.Soros: mindennek a bohózata...


4. Globális felmelegedés:itt tényleg van baj én is azt mondom...

2020. aug. 9. 15:21
 3/16 A kérdező kommentje:
Látod első? A magadfajta állampolgár a minta állampolgár, bárki legyen kormányon. Afelfogásoddal: “mindennek van alapja”. Magyarul szerinted bármit mond bármelyik kormány, annak mindig van valóságalapja. :) De legalább szavazatbiztos vagy nekik! 🤟🏻
2020. aug. 9. 15:23
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen egyetértek. Valamivel el kell terelni a figyelmet a valós problémákról.
2020. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Engem az érdekelne, hogy a jóságos Soros bá' miért támogat olyan NGO-kat, akik illegálisan hozzák Európába a migránsokat? Ja várj, a migráció sem létezik...
2020. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező

Attól mert szerinted valami nem fontos vagy nem úgy van, még nem lesz igazad. A koronavírussal kapcsolatban hiába tolod újra a hazugságokat, az attól még nem lesz olyan, mint az influenza.

Az elektromos autóknál te most éppen úgy tévedsz mint aki meg teljesen azokat magasztalja. A kettő között van a helyes út. Városon, a városi közlekedésben vagy kisebb távolságokhoz az elektromos autók a legjobbak. nagyobb távolságokra meg a benzinesek vagy dízelesek. A hibrid ezt a kettőt egyesíti - de ezért az ára is magas lesz, magasabb, mint egyiké vagy másiké. Tök felesleges annak hibrid autót vennie, aki nem kis távolságokra használja és nem is halad lépésben a csúcsforgalomban. Ahogy felesleges a hibrid annak is, aki meg csak a városi forgalomban halad vele lépésben, vagy csakis a közelbe menne.

Attól mert nem vagy hajlandó megérteni hogy Soros nem egy jószívű öreg bácsi, attól még a valóság nem lesz más, mint hogy a saját ideológiáját pénzeli és megpróbál még kormányokat is megbuktatni, a társadalmak belső rendjét teljesen kiforgatni azért, hogy a céljait elérje.

Kiírsz egy kérdést hogy szidalmazhass másokat - valójában csak megmutattad, hogy te még náluk is birkább vagy.

2020. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ma 15:50


Én bírka? Én eszem meg a kormány propagandát? Nem. Akkor ki a bírka? Ki mondta, hogy egy jószívű kivéndhedt milliárdos? Olvasd már vissza kiskutya... Szerintem senki. :)


Mossák az agyadat a koronavírussal. Ezt is bekajáltad 2:0 Ugyanolyan vagy mint az első. Politikusoknak, kufároknak ideális, SZAVAZATBIZTOS mint a polgár. :)


Oszt te birkázol engem te szerencsétlen? Leírtam, de a kedvedért leírom még egyszer, mivel nehéz a felfogásod: ha fosol a koronától járjál vegyvédelmi ruhában, A tart a sorostól, akkor meg tegyél érte. Mit? Az már a te dolgod. Nem én vagyok ASW( AntiSorosWarrior). Na ,szép napot te agymosott. :)

2020. aug. 9. 16:03
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
A covid-19 esetével szerintem a valódi probléma ez, hogy ez egy új járvány. Míg az influenzával már az orvosoknak sok tapasztalata van, "ismerik", addig a covidról még nem tudják, hogy mik lesznek a hosszútávú hatásai, milyen szövődményei lehetnek és hogyan fog még mutálódni.
2020. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Örülök, hogy egyidejűleg értesz a vírusokhoz, a gazdasághoz/politikához illetve a környezetvédelemhez annyira, hogy egyszemélyben biztosra tudod, hogy mi igaz és mi nem.
2020. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Na kérdező! Akkor nem írod meg, hogy az az áldott jó ember, a Gyuri, miért támogat embercsempész NGO-kat?
2020. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!