Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány és Fekete-Győr a...

Gyurcsány és Fekete-Győr a Balatonon együtt bratyiztak, hogy megoldják a gödi Momentumos-DK s belháborút, erre három meghatározó DK s politikus kilépett a pártból... akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Megjegyzem a fenti példa is mutatja ,hogy miért nem fognak tudni együtt működni 2022 ben...mégha most a kirakatban azt is mutatják. Mert ha egy ilyen helyzet egy ilyen végkifejletet hozott, akkor lesz itt még "vérengzés" egymás között ellenzéki oldalon...

2020. aug. 12. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Köszönjük a véleményed.
2020. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# szívesen 🤫
2020. aug. 12. 14:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Bár inkább a véleményedre lettem volna kíváncsi, de úgy látszik az nincs 💩
2020. aug. 12. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem kérdeztél semmi olyat amire válaszolni lehetne. Kifejtetted az álláspontod. Ha ettől jobban érzed magad akkor már megérte gyakorizni.
2020. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

/4


De én értem, csak ti nem veszitek eszre, hogy a kerdezo ravilagit a tenyre, tudom kenyes tema.


6 párti összefogást akarnak, mikor ketto is alig megy, Ronaiéknak Brusselböl is koszonjuk hogy ennyire aktivak,

2020. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

5:

A tényre amiről évek óta beszélünk, hogy az "ellenzék" tele van olyanokkal, akik az első aprópénzre ugranak a Fidesznek segíteni? Mondj valami újat.

2020. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

MINDEN politikai összefogás kompromisszumos. Jó reggelt kívánok, ez nem a magyar ellenzék egyedi balfaxsága.


De megsúgok egy hatalmas titkot, csak ne mondd el senkinek: Még a FIDESZen belül is ez van, ott sincs egyetértés. Csak két lényegi különbségvan:

- Orbán vasmarokkal irányít és nem tűr meg semmiféle ellenállást senkitől, aki ennek a leghalványabb jelét adja azt azonnal elkaszálja

- A FIDESZ hatalmon van és van pénz. Ezek meg az anyjukat eladnák 2 fillérért, nemhogy a lopott EUs milliárdokért


Figyeld majd meg, ha Orbán kiesik a pártvezetésből a fidesz még jobban szét fog hullani, mint a mostani semmire sem jó ellenzék.

2020. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
7es ezert kell Orbanra szavazni mert képes kormányozni.
2020. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lépett ki senki csak "felfüggesztődtek". Így semmit nem tud kérni Fegyőr velük kapcsolatban Gyurcsánytól, hiszen most nem aktív párttagok.
2020. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!