Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy végre vége a...

Most, hogy végre vége a vírusnak, nem lehet újra engedélyezni a nyári fesztiválozást?

Figyelt kérdés
Jó volt a zombiapokalipszis, de most már tovább kell lépnünk és elfogadnunk, hogy a megfázásban is halnak meg emberek.

2020. aug. 12. 20:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

#9 Ne menj Apartmanba, helyette sátorozz le valahhol, valami olcsó kempingben vagy ha arra se futja akkor valami szabadterepen ahol nem szólnak érte.


Ne egyél étterembe, helyette főzz magadra.


Ne járj fizetős, homokos strandra, helyette járj, ingyenes szabadstrandra


Pisilést tudd el a vízbe/bokorba, ne rohanj a 200 forintos budiba.


Az utazást oldd meg vonattal.


Mindent el lehet olcsón intézni. :)

2020. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem mondtam, hogy nem futja, hanem azt hogy nem éri meg. Inkább lemegyek Olaszba vagy Görögbe vagy Horvátba abból a pénzből. Amúgy meg nem mindenki akar sátorozni, ahogy én se tenném.
2020. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a balaton? Felőlem lehet sziget is, még jobban is örülnék neki. Viszont egyébként komolyan írom, mivel fesztiválra egyrészt szükség van, másrészt minnél kevesebb a nyugdíjas, annál nagyobb az esélye a kormányváltásnak --ezt véletlen írtam, nem tudom hogy kapcsolódik ide.
2020. aug. 13. 19:39
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Semmi köze a nyugdíjasoknak a kormányzásáshoz. Tatám is 85 éves és Orbánra azt mondja, hogy egy vicc, de Gyurcsányra se szavaz.
2020. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%
Kormányváltáshoz*
2020. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hatalmas szükség van, mondd ezt azoknak akik emiatt egy hétig pihenni sem tudnak...

Itt Balaton parton régen volt ilyen nyugodt nyár, de sokkal jobb is így.

2020. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nekem a pihenés a fesztivál szokott lenni.
2020. aug. 14. 20:42
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A lakosoknak meg a nyugodt alvás éjjel... És bocs, míg mi lakunk pl adott fesztivál helyszínén, hadd legyen már nekünk több jogunk pihenni.
2020. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

"#9 Ne menj Apartmanba, helyette sátorozz le valahhol, valami olcsó kempingben vagy ha arra se futja akkor valami szabadterepen ahol nem szólnak érte.



Ne egyél étterembe, helyette főzz magadra.



Ne járj fizetős, homokos strandra, helyette járj, ingyenes szabadstrandra



Pisilést tudd el a vízbe/bokorba, ne rohanj a 200 forintos budiba.



Az utazást oldd meg vonattal.



Mindent el lehet olcsón intézni. :)"


A balaton szundnál mondjuk olcsóbban is el lehet sokkal jobbat intézni.

2020. aug. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!