Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért fogyaszt...

Orbán Viktor miért fogyaszt olyan sok képen előszeretettel alkoholt? Látszik, hogy a miniszterelnök nem veti meg a piát.

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
A kaja jobban meglátszik rajta.
2020. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gondolom jól bepiál miután elmondta a szokásos turbó-magyar dumáját aztan este részegen felzabálja a hűtőt.
2020. aug. 14. 20:17
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Alighanem ősszetéveszted őt a volt miniszterelnökkel. Ő az, aki közismerten alkesz, és imád beqrva a kamerák előtt hülyeségeket beszélni.
2020. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Hát kérdező, ezzel nagyon mellélőttél. Pedig van elég élesen látható példa arra milyen az amikor valaki tényleg állandóan piál.

Nemrég sikerült csak megszabadulni szegény "isiászos" Junckertől, aki világeseményeken is holt részegen szambázott be, hogy majdnem legurult az emelvényről. Gyurcsányod meg ott van nap mint nap szemléltetőnek, milyen az amikor valaki alkoholista.

2020. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Van olyan ebben az országban aki megveti?

Nincs.

De bebaszva még nem láttam okoskodni, ellenben fletóval aki kígyózott is az okoskodás mellé.

Régi ,de még mindig igaz az a mondás,hogy

"nem mindegy,hogy a hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik"

A különbség érezhető.

2020. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
#3 na látod, a KISZ titkárod alkohol nélkül is tud hülyeségeket beszélni. Ez ősi dakota közmondás a migránstámadás idejéből, ie 78769-ből!
2020. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

#7 Igaz, a kisz-titkár jóformán csak hülyeségeket szokott beszélni. Kígyóztak is a kígyók, lárifári.

Na de mikor láttad te gyurcsányodat alkohol nélkül beszélni az utóbbi időben?

2020. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem is olyan hülye a gyerek,csak az alkohol beszél belőle.

Bece neve,"ó Mr.alkohol"

2020. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
#8 nem tudom, elvtárs, mert nem érdekel fletó. Én nem szeretem az egyik komcsit, miközben a másikat meg igen, 10-20 éves vetésforgóban ;)
2020. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!