Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti lakosok! Miért jó...

Budapesti lakosok! Miért jó Karácsony Gergő? Talán mert fizetőssé tette mindenhol a parkolást? Vagy mert a lánchíd nem lesz felujítva soha? Talán azért mert teleakasztgatta a várost szivárványos zászlókkal?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, pontosan ezért. Most örülsz ugye? Ráránthatsz.
2020. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Én már csak azért is újra megszavaznám mert látom, hogy a fido-orbanista csőcseléket mennyire az őrületbe kergeti. De amúgy Budapest történetének legjobb főpolgármestere. Minden eddigi intézkedésével egyet értek.
2020. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Az csak a jéghegy csúcsa, amiket felsoroltál.

Amikor olvastam, hogy 9 órás iskolakezdést akar, meg hogy ahol eddig 50-nel lehetett menni, ott 30-cal, ahol eddig 70-nel, ott meg 50-nel lehessen menni, na akkor azt mondtam magamnak, de jó, hogy nem budapesti vagyok.

2020. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert Tarlóst nem akarták,úgyhogy csak ő maradt.
2020. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem kergeti az őrületbe a fido csőcseléket.Max.röhögünk a kis langyi globalista bábon egy jót.

Zuglóba laktam anno,mikor épp ő volt a polgi,hát szégyen az az ember.De legalább láthatják,hogy ugyanúgy nem tesz semmit,mint Fletó főnöke sem anno.

2020. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
A legjobb ebben az egész forgalom lassító dologban, hogy nappal úgysem lehet menni 50-nel sem. Éjszaka pedig tovább tart átmennem az üres városon. Aki pedig 100-zel megy, azt ugyanúgy nem kapják el, mint eddig.
2020. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

#3

A 9 órai iskolakezdés nem hülyeség, legalább nem kellene ötkor kelnem, hogy elkerüljem a csúcsforgalmat, amit a "szegény autósok" okoznak. Mert amúgy alig negyven perc lenne az út, így viszont másfél óra, ha szerencsém van. 9 órai kezdéssel pedig elég lenne hatkor kelnem, talán egy kicsit többet is aludhatnék, ami tudod.. nem árt, főleg egy 14-5-6 éves esetében.

2020. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7!


Bp-en 10-ig tart a reggeli csúcs.

2020. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Különös, amikor elmaradt az első órám, tehát kilencre mentem, mindig hamarabb beértem.
2020. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem 1 bites dolog a csúcs sem, de valamit nagyon rosszul csinálsz, ha 5-kor kel kellned, hogy 8 előtt bent legyél.


Honnan jársz hova, hogy 1.5 óra az út?

2020. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!