Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha irnak Orban Viktornak...

Ha irnak Orban Viktornak facebookon elolvasna, valaszolna?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Orbán nem használ fb-ot, de internetet se, ezt már évekkel ezelőtt megmondta. A fb oldalát mások kezelik, ha meg épp egy laptop előtt látod egy fotón, az meg csak azért van, hogy a fiataloknak szimpatikusabbnak tűnjön, úgy tűnjön, mintha használná.
2020. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem hogy van arra ideje, hogy facebook-ozzon. Egy országot vezet, - nem a fővárost, hogy ráérjen.

Amiket posztolni szokott azokat is azért csinálja mert sok emberhez így tudja eljuttatni a mondanivalóját. Így is szerepel a neten "Orbán Viktor miniszterelnök hivatalos közösségi oldala." Vagyis nem egy magánember oldala, hanem mint miniszterelnöké. Nem csak ő dolgozik vele, hanem nyilván vannak segítői akik figyelik a facebook oldalát és ha olyan a neki írt üzenet akkor vagy szólnak neki róla vagy megválaszolják.

2020. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha beszélni akarsz vele, lépj oda hozzá és tedd fel a kérdésed. Akkor biztos lehetsz benne, hogy ő válaszol. Amúgy Ügyifogyi Geri sem saját maga írja a posztokat, arra is van külön embere (azt hiszem, Gál J. Zoltán).
2020. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 colos193 ***** válasza:
82%
Ne viccelj, Orbán meg a számítógép, ezt te komolyan gondoltad, gyakorlatilag analfabéta, azt se tudom, hogy tette le az egyetemet, angolul meg úgy beszél hogy inkább hagyjuk...szerintem fél év tanulás után tartottam ott...mint ő most, de nem is értem mi ez a nagy népszerűség részéről, ja a hülye népbutító propagandája, azt meg köszönjük a mi pénzünkből...
2020. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

"Geri sem saját maga írja a posztokat, arra is van külön embere "


Neki van rendes FB profilja, ahol be lehet jelölni ismerősnek, szóval kétlem hogy más csinálná helyette.

2020. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
#5: Aha, mindenben te vagy a jobb, csak a sors kegyetlen igazságtalansága folytán őt már 4x választották meg, te meg itt névtelenül károgsz... (A Sport rovatba is írsz? Gondolom, te ott is gigaász vagy, aki jobb, mint Messi és Ronaldo együttvéve, csak a sors kegyetlen... stb. :)
2020. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik hoppmestere megtenné helyette. ő harcol addig is, nincs ilyenekre ideje.
2020. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 colos193 ***** válasza:
#7: Csaláokkal akár még engem is megválasztanának, mint 2018. ban...nem is értem mit keresett a TEK a válastási iroda környékén...olvass kicsit többet légyszíves és ne beszélj hülyeségeket- köszi
2020. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!