Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az összellenzéki jobbikos...

Ha az összellenzéki jobbikos jelölt elveszíti az októberi időközi országgyűlési választást, azzal a Fidesz 2022-es győzelme gyakorlatilag biztosra vehető?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy a Fideszt bárki legyőzze 2022-ben vidéken is több tucat egyéni választókerületet meg kell nyernie.

Namost nyilván Budapesten és a megyei jogú városokhoz tartozó választókerületekben kiütik majd a Fideszt, de ez még mindig csak a 2/3 megakadályozására lesz elég.

Ha Borsodban, - ahol a Fidesz sosem volt igazán népszerű, valamint a Jobbik nagyon erős - sem tud nyerni az ellenzék, azzal kijelenthetjük hogy 2022-t simán behúzza a Fidesz?



2020. aug. 24. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Akárhogy próbálkozom is, de egyik kerületben sem láttam olyat, hogy "Ellenzék" az induló jelöltek között.

I. kerület: MOMENTUM-DK-MSZP-PÁRBESZÉD-LMP 48,31% : FIDESZ-KDNP 47,34% Független jelölt 4,35% stb.

Miért is adod hozzá a többi jelölt szavazatát a neked tetsző jelöltéhez? Ugyanezzel az erővel hozzá lehetne adni a kerületben veszteshez, a fidesz-kdnp jelöltjének %-hoz is. Hiszen abban a kerületben a fidesz-kdnp most az ellenzék.

Tehát helyesen: I. kerület: MOMENTUM-DK-MSZP-PÁRBESZÉD-LMP 48,31% : ellenzék 51,69%

2020. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11

Én az ep választásról beszélek.

2020. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A politikát most hagyom, reménytelen.

Ennek oka, hogy matematikai és fogalomértési analfabéták vették át a hatalmat (itt). Náluk bármi lehetséges - szóban. Semmi - a valóságban.

A fantázia jó! Ha értelmes sci-fi írók foglalkoznak vele. A többinél elvesztegetett idő. Persze, tudom, sokan vannak, akik imádják az álomvilágot, mert nem ismerik a valódi világot.

2020. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!