Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit fizetnél max a koronav...

Mennyit fizetnél max a koronavírus oltásér?

Figyelt kérdés
Előbb utóbb lesz oltás ez ellen a gazdaságot tönkretevő koronavírus ellen hála az égnek. Biztos nem lesz olcsó. Sok munka lehet vele, kifejleszteni, tesztelgetni, mellékhatásokat kutatni stb. Egy cég kapitalista, keresni akar. Viszont ha dolgozni akarsz és nem akarsz lélegeztetőgépre kerülni előbb utóbb ill. komoly mentális zavarokat okoz tartósan a koronavírus. Szóval ha ezeket el akarod kerülni, akkor bizony perkálnod kell.Biztosan egy vagyon lesz. Mennyi a maximum amit ezért kifizetnél?

2020. aug. 28. 11:43
A kérdező szavazást indított:
250-500 ezret
500-1 millió
1+ millió
10 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Inkább adják be a vírust két hét alatt kifekszem aztán csá.
2020. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
És? A koronavírust elkapod később is akárhányszor.
2020. aug. 28. 12:01
 3/60 anonim ***** válasza:
68%
Inkább ŐK mennyit fizetnek, hogy kipróbálhassák rajtam a nem tesztelt gyógysz*rukat.
2020. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
68%

2

Ez bullshit. Egyszer elkapod kialakul a védettség. Ha mutálódik akkor elkapid de a CoV-SARS2 vírustól nem leszel újra beteg.

2020. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
59%
A sok hazugsagert inkább ok fizessenek nekem a vakcina mellé.
2020. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
80%
Semennyit. Ha már fizetem a TBt, az a minimum, hogy oltsanak be ingyen. Vagy akkor kérem vissza a TB befizetéseket, mert minek fizetem, ha úgyis fizetős az egészségügy.
2020. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

"Ez bullshit. Egyszer elkapod kialakul a védettség"


Ez bullshit. Nem egy emberrtől tudnak, aki igazoltan elkapta többször a dögvészt

2020. aug. 28. 12:22
 8/60 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Nem beszélve arról, hogy fertőző maradsz felépülésed után is. Potenciálisan megfertőzhetsz bárkit.

2020. aug. 28. 12:24
 9/60 anonim ***** válasza:
65%

Semennyit.

Nem oltstom be magam mert 20 alatt vagyok és nem fenyeget a virus halállal számomra az oltástól meg meghalhatok mert nem tesztelik eleget vagy valami mutáns gyerekem lesz tőle.

Na ezt nem.

Ha meg elkehetetlenitik az életem oltás nélkül akkor kiveszem az összes pénzem a bankból, túrázni megyek és az Ukrán határon túl veszek egy telket egy rozzant kalyibával mert ott olcsó és úgyse fontos a ház, utána bejekentkezek oda lakosnak és le fizetem az orvost (ukrajnában mindenki lefizethető) hogy csinálja meg a papírt hogy be vagyok olva anélkül hogy beoltana.

2020. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, te nagyon ostoba!

Nem kerülne ennyibe. A kisbabáknál vannak nem kötelező oltások, amikért fizetni kell, ha igényleg. 20-30e Ft-ról van szó ilyen esetben, nem százezrekről meg milliókról!

2020. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!