Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet jelentkezni?

Hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Bérkommenteléssel már foglalkoztam (mindkét oldalnak dolgoztam már bérkommentelőként), de az egy nagyon rosszul kereső állás. Szeretnék stróman lenni vagy mutyizni, és természetesen könyékig nyúlni a magyar adófizetők pénzébe. Mindkét oldalon vannak ügyes emberek (akik összelopnak maguknak néhány milliócskát), és bár vannak kedves ismerőseim mindkét oldalon (a bérkommenteléseknek köszönhetően), de amikor kérdem, hogy hogy lophatnék én is, nem árulják el. Azt mondják, hogy a húsosfazéknál nagy a verseny, de én ezt nem fogadom el.

2020. aug. 28. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem a munkaterületen sok tapasztalatom van sokkal jobban keresek, mint bárki az ismerőseim közül. Sajnos nekem az állás keresésével kapcsolatban nincs sok tapasztalatom, mert nekem a szomszédom ajánlotta az állást. (Eredetileg erdélyi és az egyik Tusnádfürdői eseményen ajánlotta fel neki Viktor személyesen.
2020. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pedig ezt el kell fogadnod, sok embert kell félre túrni hogy közel kerülj a tűzhöz.
2020. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindkét oldalon javasolták, hogy elsőként szabaduljak meg az elvektől. Ez természetesen sikerült. Mikor meséltem a dk-s kapcsolatomnak, hogy a fidesznek is bérkommentelek, azt mondta, hogy fő a munka :D
2020. aug. 28. 22:19
 4/18 A kérdező kommentje:
Főleg, mivel a fideszes és a DK-s kapcsolatom a legjobbik haverok, két naponta együtt múlatják az időt. Néha engem is meghívnak csicskázni, amit természetesen bevállalok a mutyi reményében. :D
2020. aug. 28. 22:20
 5/18 A kérdező kommentje:
#1: Nem tudsz beajánlani? Mond el, hogy igyekvő fiatal 30-as vagyok, aki az elvektől már jó rég megszabadult, és két éven keresztül bérkommenteltem nekik is.
2020. aug. 28. 22:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Azta! Ha üresedés lenne a helyeden, akkor majd dobj rám egy privit! Köcce! :D (komolyan...)
2020. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6: Természetesen, amint kapok egy olyan állást, ahol mutyizhatók egy-két millát, beajánllak téged bérkommentelőnek. Nem rossz ez sem, de túl sokat kell írni, napi 600+ hozzászólás különböző platformokon.
2020. aug. 28. 22:35
 8/18 anonim ***** válasza:
7 Zsír, valahol el kell kezdeni :)
2020. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8: így van, de az elveket (ha vannak) minél hamarabb dobd sutba vagy hanyagold mikor kommentelsz. Egyik oldalnak sincsenek elvei és nem komálják, ha elkezdesz az elveken picsogni. Ha ezt tudod vállalni, akkor mesteri bérkommentelő válhat belőled. + Ne felejtsd, a munkaadóknak tövig be kell nyalni, te azt írsz meg, amit mondanak, nem azt amit akarsz. Mi az, hogy akarsz? Ha bérkommentelsz, nincs olyan hogy akarat, csak az elvégzett munka számít.


Nem rossz, de túl keveset fizetnek, emiatt szeretnék stróman lenni vagy mutyizni. Az egyik politikus azt mondta a minap, hogy bolond az, aki nem lopkod össze néhány száz millát. Sajnos azt nem mondta, hogy hol lehet annyi pénzt egy helyben látni. Addig is míg rájövök, kommentelek. Minden munkában vannak jó és rossz dolgok, de végső soron az elvégzett munka számít. Legszívesebben Orbán Viktornak lennék a strómanja, de olyan magas kapcsolataim sajnos még nincsenek.

2020. aug. 28. 22:45
 10/18 anonim ***** válasza:

9 Kár, hogy nem lehet tetszikelni, mert ment volna egy GIGA LIKE a kommentedre!


Érzem, hogy én jó bérkommentelő lennék!

2020. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!