Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is itt az ideje a...

Szerintetek is itt az ideje a válságnak? A pofátlanul rengeteg sok ingatlanáraknak vissza kell már esniük, a kőműves béreknek is. Jobban keresnek mint a diplomások.

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Kőművesre szükség lesz válság esetén is, viszont büfészakos diplomásokra nem.


Rendes diplomával jól lehet keresni. Ahogy szakmunkával is ha eljutsz egy bizonyos szintre és egyénileg vállalkozol.


Aki meg azt szeretné, hogy válság legyen az költözzön át valami szegény afrikai országban és ott kiélheti magát. Hihetetlen, hogy bizonyos emberek válságban reménykednek..

2020. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Pontosan a hozzád hasonlók szemlélete miatt van most annyira kevés kőműves és kell megfizetni ennyi pénzt a munkájukért.

Ha akkor normálisan meg lettek volna fizetve amikor még sokan voltak, akkor nem mentek volna el más országba dolgozni vagy nem tanulták volna ki olyan kevesen a szakmát. De persze más munkáját nem kell megbecsülni, megfizetni, csakis a tiédet. Így mivel akkor nem tudtak megélni, most kevesen vannak amikor kellenének.

Na, most ezt a keveset az fogja tudni alkalmazni, aki a legtöbbet fizeti nekik a munkájukért és még a kontárok is könnyen találnak munkát maguknak.

Legközelebb gondolkodj előre!

2020. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

#2

Szerintem jó, hogy így történt, talán felébred az ország, hogy a kemény fizikai munka jobban megfizetendő, mint az irodában ücsörgés 3 óra tényleges munkával. Nem csak a kérdező, hanem nagyon sok ember a természet rendjének tartja, hogy a kőművesek keveset keresnek.

2020. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező te milyen válságot akarsz? Ami március óta van, az mi szerinted? Munkanélküliség az egekben, cégek, vállalkozások mentek csődbe, az ingatlanárak is csökkentek még ha minimálisan is. Mit szeretnél? A fél világ legyen munkanélküli vagy mi neked a válság?
2020. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon reménykedek benne, lesz még is húsz százalék infláció is.
2020. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Hogyne, akár tüntetni is kellene a válságért.


Molínokon lehetne menni Orbán lakásához, hogy "Válságot!". A nép ezt akarja "Gázáremelést!", "Inflációt", "Bércsökkentést!"

"O1* k*rd el te is!"

2020. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Azért remélem tudod, ha akkora válság lenne, te még az olcsó ingatlant és kőművest se tudod megfizetni, mert konkrétan kajára nem lesz pénzed.
2020. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Én két diplomával indítottam kis építőipari vállalkozást 5 éve. Sokkal több értelmét láttam alkotni, mint irodában ülni és excel vackokat hegeszteni közepes fizetésért, amivel aztán az életben nem lehettem volna a magam ura. Szóval jól döntöttem és megbecsülöm a kollégáimat is minden tekintetben, mert a mi munkánk értékes. És ezt szerencsére be is tudom árazni.

Szóval szerintem tök jól van ez így. Amíg az embereknek százezrei vannak telefonokra, addig milliói is legyenek a lyukas tetőre, meg a lehulló vakolat helyreállítására.

És a jelek szerint van is nekik.

2020. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
csak trollkodik
2020. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy rétegnek van csak. Akik a CSOKot kapják. Öt évvel ezelőtt egy ötven éves kétszobás panellakás akkor nyolc milla volt, most meg huszonöt milla. Hol ér az annyit? Mitől lett jobb?
2020. aug. 29. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!