Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tud a legnépszerűbb...

Hogy tud a legnépszerűbb lenni egy olyan párt (Fidesz-KDNP), amely ahelyett, hogy a LEHETŐ LEGTÖBB pénzt szánná a magyarok segítésére, holmi lerombolt afrikai és közel-keleti keresztény templomok újjáépítését támogatja nem kevés összeggel?

Figyelt kérdés
Akkor költsön ilyesmire akárcsak egyetlen dollárt/eurót is, ha már úgy gondolja, hogy Magyarországon nincs egyetlen olyan született magyar állampolgár sem, aki rossz szociális helyzetben van!

2020. aug. 29. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Sokan nem tudják, hogy a kormány ilyen dolgokra költ, de akik tudják, azok közül meg sokan támogatandónak tartják az üldözött keresztény közösségek segítését. Egyébként nem csak lerombolt, felgyújtott templomokat újítanak fel, hanem közösségi épületek, lakóházak is lehetnek, hogy újraindulhasson a helyi élet az Iszlám Állam pusztító hadjárata után.
2020. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

A Fidesz-szavazók keménymagja olyan, mint egy szekta. Náluk a Párt = a vallással.

Sok csórónak meg elég fél kiló krumpli a választás előtt egy héttel, és már rohan is ikszelni.

Szerintem elég egyértelmű.

2020. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
20:24: ezért kellett Belarusznak meg Mexikónak is százmilliókat, utóbbinak milliárdokat adni, annyira dúlt ott is az Iszlám Állam.
2020. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%

Úgy, hogy a másik párt ennél is rosszabb....


Ismerőseim se szeretik őket, de ha nincs jobb választásuk (szerintük, és ezért szavaznak rájuk- no comment😶)

2020. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező

Európa sok országában hogyan lehetnek kormányon olyan pártok, akik ahelyett hogy a saját állampolgáraikra költenék az országuk pénzét és megvédenék őket, inkább euró milliárdokat költenek teljesen ismeretlen, azonosítatlan emberek millióinak ellátására, akik eleve törvénytelenül, minden szabályt megszegve illegálisan mentek át határokon keresztül?

Neked miért is azzal van problémád, hogy a magyar kormány célzottan segít újjáépíteni azokat a helyeket amiket a háború lerombolt, miközben nem érint meg az hogy névtelen kártyákon osztogatnak pénzeket ismeretlen illegális bevándorlóknak, akik arra költik a pénzt - a te pénzedet is - utána, amire akarják, akár kábítószerre, fegyverre, szerencsejátékra vagy éppen bombagyártásra is?

2020. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

#3


Ezeket a sztorikat nem ismerem, én a Hungary Helps Programra gondoltam.

2020. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Oké, ha minden magyar állampolgár kapna 1 milliárd forintot, csak úgy, alanyi jogon és ezt követően támogatnák a közel-keleti lerombolt keresztény templomok újjáépítését, akkor is elmondhatnák a hozzád hasonló faékek, hogy miért nem fordítja a maradék pénzt is a magyar állampolgárok segítésére. Mert a "LEHETŐ LEGTÖBB" pénz fogalma eleve kizárja a felső plafon meghúzását.
2020. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5. válaszírónak: igen, az sem tetszik nekem, amit írtál; de ettől még fenntartom a véleményemet, és igen, problémám van azzal, hogy „a magyar kormány célzottan segít újjáépíteni azokat a helyeket amiket a háború lerombolt” – Magyarország nincs olyan anyagi helyzetben, hogy ezt megengedhesse magának. Az Orbán-kormány legyen szíves utalja nekem a szíriai templomok újjáépítésére szánt összegnek csak az 1%-át!
2020. aug. 29. 20:47
 9/19 A kérdező kommentje:
7.-nek: faék az te vagy, akinek úgy tűnik, nem igazán megy az értő olvasás...
2020. aug. 29. 20:51
 10/19 A kérdező kommentje:
„Lehető legtöbb” pénz alatt értem azt, amely a kormány számára rendelkezésre állhatna belső forrásokból (tehát elsősorban adó-, illeték- és járulékbevételekből), hitel felvétele nélkül. Hogy egy kormány szociális érzékenysége milyen mértékű (és ebből következően mennyit szándékozik szociális kiadásokra fordítani), az már a kormánytól, a kormányt alkotó személyek mentalitásától függ...
2020. aug. 29. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!