Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lehetne az ellenzék miniszt...

Ki lehetne az ellenzék miniszterelnökjelöltje aki nem Gyurcsányra és sleppjére emlékeztetné a szavazókat?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű, hogy Gyurcsány vagy a felesége vagy bármelyik DK-s ha indul az bukás mert az ország nagy része utálja Gyurcsányt.


Ki lehetne az a jelölt akit nem tudnák összekötni Gyurcsánnyal és így a Gyurcsány utálók is szavaznának rá?


2020. aug. 30. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Én Schifferre szavaznék.
2020. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos az a helyzet hogy amíg a DK a legerősebb ellenzéki párt, addig a miniszterelnök személyét is ők fogják adni.

Az pedig biztos hogy Gyurcsány-közeli lesz.


Akinek ez nem tetszik az az ellenzéki összefogás többségével fordul szembe, a demokráciát lábbal tiporva.

2020. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekete-Győr vagy Márki-Zay.
2020. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:

@1

Ilyen névvel biztos hogy nem

2020. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Schiffer jó lenne!


2-es. Aki nem a Gyurcsányra szavaz az nem demokratikus???


Te Atya Úr Isten!!!


Te Atya Úr Isten!!!


Te Atya Úr Isten!!!


Csodálkoztok miért szavaz mindenki a fideszre?

Mert ennek az elvakult bolsevik mentalitást nem a parlamentbe nincs helye, hanem a közéletbe!


Kérdező, arról van szó, hogy amelyik ellenzéki erő, hagyja magát össze Gyurcsányozni, az politikai öngyilkosságot követel.

Olyan ellenzéki összefogás sose fog győzni, amelyik ezzel az emberrel szóba áll. Ha mégis, annak katasztrófális következményei lesznek.

2020. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is sokszor meglepődök, hogy azt hangoztatják páran, hogy aki nem Gyurcsánnyal van az ellenük van meg Orbánnal meg nincs demokrácia.. kb. mintha csak az lenne a demokrácia ha Gyurcsány meg DK uralkodna Magyarország felett..


Ez lenne az EU féle demokrácia??

2020. aug. 30. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
A DK egy fanatikus erőszakos banda.
2020. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

#2, #5-nek:


A szokásos, szándékos félremagyarázást csinálod.

Az nem demokratikus egy ellenzéki összefogáson belül, ha megkérdőjelezik a legtámogatottabb politikusuk vezetési jogát csak azért, mert a kisebbségben lévők közül némelyeknek nem tetszik a pofája!


-A DK-n belül Gyurcsány közel 98%-os feltétel nélküli támogatottsággal bír.

-Az összefogáson belül a DK a legtámogatottabb párt.


Mi a kérdés?! Mert szerintem semmi.

2020. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem demokratikus megkérdöjelezni bárki vezetési jogát, bármilyen "szövetségen" belül???

Ember, nagyon komoly problemák vannak a demokrácia értelmezeseddel!

Tényleg nem érzékeled???


Az a demokratikus ha meg lehet beszélni vagy szavazni bármit és bárkinek lehet vélemény!

Simmán demokratikus káros embernek tartani Gyurcsanyt, ezt kimondani nyilvánossan és semmilyen körülmények között szóba nem állni vele!


Gyurcsany nem feltétele vagy garanciaja a demokráciának vagy jogállamnak. Ez nonszensz! Semmivel se demokratikusabb mint Orbán!


Nem az arcával van baj, hanem azzal, hogy kis híján csődbe kormányozta az orszagot, hogy három évig miniszterelnök maradhasson.

Ez ilyen emberrel normális orszagban nem egyezkednek meg tárgyalnak, hanem letartoztatják!


Egy demokráciában jogom van ezt gondolni és mondani! Ettől se fideszes nem vagyok, se a demokráciat nem tiprom páros lábbal.


Pont az a lényege a demokrácianak!

Jogom van mást gondolnom Sztálin elvtársról!


Bocs de nekem nem jön be ez a DKs bolsevik tempó!

Nem ti mondjatok meg ki a demokratikus. Az az idő elmúlt.


Már ellenzekből sokkal durvább dolgokat mondtok mind a fidess kormanyon!


5 ös voltam.

2020. aug. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8, #9-nek:


Újra azt tudom csak mondani amit az előző válaszodra is:


A szokásos, szándékos félremagyarázást csinálod.


"Nem demokratikus megkérdöjelezni bárki vezetési jogát, bármilyen "szövetségen" belül???"


Deee igeeen!


Aztán jelölöd miniszterelnöknek a teljes összefogás minden tagját, igaz?


Rakd már sebességbe az agyad, mielőtt kinyitod a szád! XD


Eddig olvastam el az irományod.

2020. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!