Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék, most gyűlöletet...

Az ellenzék, most gyűlöletet szít a polgárok körében? Megosztja a társadalmat?

Figyelt kérdés

Anno amikor kokárdával jártak a Fideszesek, azt mondták a szoclibek, hogy azzal hogy előtérbe helyezik a magyar kokárdát "magyarkodnak" és gyűlöletet keltenek, rasszisták.


Most a liberálisok pakolgatják ki a szivárványos zászlót. Világos, hogy a jobboldaliaknak sincsen gondjuk a melegekkel, de ezzel hogy így kirekesztik a székelyeket, határontúliakat, mert az ő zászlojukat sosem érezték, hogy ki kell tennie a liberálisoknak. Tulajdonképpen gyűlöletet generálnak a társadalomban. Megostják az embereket. Érzed az analógiát?


2020. aug. 30. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem érzem.
2020. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Én sem érzem ezt.
2020. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Molyember ***** válasza:
67%

A kokárda a magyaroké, és magyarok alatt nem csak a fideszeseket értem, hanem a lipsiket, zsidókat, cigányokat, melegeket, akárkiket, akik magyar vallják magukat. A Fidesz kisajátította ezt a jelképet, és ezért egyszer, valahol felelni fog.

A székelyeket senki sem üldözi, senki sem hívja őket abnormálisnak, a pap sem románozza le őket keresztényi szeretetből, és székelypropagandáról sem beszél senki. Kint lehet a székely zászló, a kutyát sem érdekli, senkinek sem fáj.

A szivárványos zászló kintléte mellett a legjobb érv, hogy még mindig vannak olyanok, akik ettől idegbajt kapnak, hazaárulásnak tartják, és akkor is leszedik, ha közben hülyét csinálnak magukból.

Nincs analógia.

2020. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Én sem érzem.
2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Talán kezdhetted volna az ősembertől. így nem értem mit is akarsz.
2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

Most már bahatjuk.

Bedőltem kicsit én is.

Na most akkor az hogy van hogy 3ezer X ezer millió forint (hogy érezzük a törődést egy milliárd az 999millió+1millió forintot jelent)"helyezett át" a magánnyugdíjból


Keresési eredmények

Internetes találatok


Így tűnt el a nyugdíjvagyon - Origowww.origo.hu › gazdasag › 20140306-a-magan-nyugd...

2014. márc. 11. - „Nem emlékszem már pontosan, hogy mennyi megtakarított pénzem volt ... vett 3000 milliárd forintnyi nyugdíjvagyon tavaly év végére elfogyott.


Na gyerünk dolgozni a megemelt 99ezer!+forintos nettó fizetésért(2019)

Amit azóta elinfláltak úgyhogyosan kevesebbet ér a vásárlóértéke mint 2012 ben amikor kaptam 87et nettóban az átszervezett elvett túlórákkal mindennel együtt.100fős élelmiszeripari cégnél a művezető:-örüljetek hogy a fele embert nem ba***uk ki mert ennyit értek...ezt négyszemközt mondta nekem.Közben a Nébih kiment és lezárolt mindent mert a romlott cuccot vissza dolgoztatták.

Itt sokkal mélyebb az a barna trutyi...


Milyen érdekes nekem a drága angliába távozott drága ismerősöm elmagyarázta olvassak csak utána mi is történt a 2000évek elején Argentínában..

2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

"Tulajdonképpen gyűlöletet generálnak a társadalomban. Megostják az embereket"


Azért hosszan lehetne sorolni azt is, hogy a kormánypártiak szerint mi minden voltam az elmúlt 10 évben. Ahhoz képest egyáltalán nem generálnak gyűlöletet.

2020. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2020. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudom ezt ki is törölhetitek de azért legalább olvassátok el.

Engem már nem osztanak meg.Nagyon szívesen leülök sörözni egy Moldova György típusú arccal is.

Szerintem most már lenne miről beszélgetnünk.

Gyomorforgató.

2020. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Igen.

Ha a kormánypártiaknak lenne egy kis sütnivalójuk, betiltanák az égen a szivárványt.

2020. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!