Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schmitt Pál köztársasági...

Schmitt Pál köztársasági elnöksége elsősorban nekünk vagy a külföldnek szól?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem a kérdést. Normális ember itthon és külföldön is azt szűri le az egészből, hogy egy aláírógépet kellett a pozícióba ültetni. Ennyi.
2010. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
...ha ettől megpróbálunk elvonatkoztatni:)
2010. aug. 6. 12:27
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a köztársasági elnök jogköre nagyon korlátozott.


Ezért vagyok én alkotmányos királyság párti. Magyarország az az ország, ahol soha nem az a fontos, hogy ki a király, hanem hogy kit koronáztak meg a Magyar Szent Koronával.

2010. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem elsősorban a magyraságnak szól és másodsorban szól a világ többi népének.
2010. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgyértem, elkezdődik a "sportdiplomácia"?
2010. aug. 6. 12:31
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Ha elvonatkoztatunk tőle, akkor a hazaiaknak van jelentéstartalma inkább. Annak ellenére, hogy az ország jelentős része abszolút dilettáns módon foglalkozik a politikával, érzelmi alapon más jelentéstartalommal bír itthon a dolog, mint egy külföldi átlagpolgár számára, aki többnyire csak érdeklődési szinten olvas hasonló eseményekről. Hozzáértő, szakértői szempontból nyilván más a helyzet, bár jelenleg nem tudom, hogy mi az általánosan elfogadott nézett itthon és külföldön a témával kapcsolatban, de van egy olyan érzésem, hogy azért többen vannak, akiknél nem kitörő az öröm.
2010. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktornak szól...
2010. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez értelmetlen kérdés! Mindkettőnek szól nem? pont ez a lényege...
2010. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
a sportnak ehhez nem sok köze van! vonatkoztass el Schmitt MOB-beli tevékenységétől!
2010. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nincs köze, nincs köze... Van köze!!! Mind1

:D

2010. aug. 6. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!