Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fognak még a rádióban...

Meddig fognak még a rádióban a koronavírusról pofázni?

Figyelt kérdés
Az embereknek az idegeire megy, mégis nyomatják.

2020. szept. 17. 03:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
68%
No és miért nem jelented a rendőrségen, hogy fegyvert fognak rád, és arra köteleznek erőszakkal, hogy hallgasd?
2020. szept. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
36%
Addig fognak erről pofázni, amíg el nem tűnik a vírus. Úgyhogy tartsd be a szabályokat,hogy hamarabb vége legyen. Mi a fxszért kell egy világjárvány közepén lazadozni mindenkinek?
2020. szept. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Ha nem a rádió, akkor a tv, plakát, stb... Az emberek nagy részének elege van!
2020. szept. 17. 03:56
 4/43 anonim ***** válasza:
78%
még egy évig biztos, a java csak most jön a következő fél évig
2020. szept. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Egyiptomban jó a helyzet? Arról nem beszélnek, elvégre a meleg megöli állítólag.
2020. szept. 17. 04:03
 6/43 anonim ***** válasza:
81%

Az emberek nagy része, fogja magát és elkapcsol arról az adóról, ha látja, hogy arról van szó, és nem vesz tudomást a plakátokról stb-ről. Csak azt idegesíti aki hagyja, hogy idegesítse.


Érdekes, én pl tudatosan kb annyit vagyok vele kapcsolatban amikre kérdésekre néha rálesek, meg néha reggel emg szoktam nézni hol tartanak az adatok, és ennyi.

2020. szept. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Ott van válogasd az országokat, nem öli meg, melegebb éghajlatú országokban is van bőven fertőzött.

2020. szept. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
De hát így esik az adások nézettsége, stb..
2020. szept. 17. 04:09
 9/43 anonim ***** válasza:
58%
Nekem meg az ilyen hülyékből van elegem
2020. szept. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Molyember ***** válasza:
38%

Neked mi bajod? Gondolod, hogy a vírus a hangulatodnak megfelelően fertőz, és ha már meguntad, akkor vége?

Muszáj sokszor elismételni a dolgokat, és ezt köszönd azoknak az agyhalottaknak, akik még mindig kidugják a ronda orrukat a maszk alól, mert "fulladnak". Igazából nem fulladnak, csak hisztiznek, cserébe sokat tesznek azért, hogy terjedjen a vírus. Beláthatod, hogy amíg ilyen gyenge felfogású, bamba, szubhumán lények teszik ki a népesség jó részét, egyszerűen muszáj újra és újra elmondani ugyanazt.

2020. szept. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!