Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikortól él a 11óráig tartó...

Mikortól él a 11óráig tartó nyitvatartás a szórakozóhelyek esetében?

Figyelt kérdés
morri 2 ugye nyitva van 11 után is szeptemberben
2020. szept. 18. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont pár perce jelent meg.

szeptember 20-i bulik még mehetnek éjfélig, a következő napiak már csak 23-ig.


[link]



A Kormány 431/2020. (IX. 18.) Korm. rendelete

a járványügyi készültségi időszak védelmi intézkedéseirő


3. A zenés, táncos rendezvények megtartására és a vendéglátó üzletek nyitva tartására vonatkozó

rendelkezések

6. § (1) A zárt helyen vagy a nem zárt helyen tartott, a zenés, táncos rendezvények működésének biztonságosabbá tételéről

szóló 23/2011. (III. 8.) Korm. rendelet szerinti zenés, táncos rendezvény (a továbbiakban: rendezvény) – függetlenül

annak nyilvános vagy nem nyilvános, valamint alkalmi vagy rendszeres jellegétől – abban az esetben tartható meg,

ha a rendezvény helyszínén a jelenlévők létszáma – beleértve az ott foglalkoztatott személyeket – egy időben nem

haladja meg az 500 főt.

(2) A rendezvény helyszínén – az ott foglalkoztatottak kivételével – 23.00 óra után 06.00 óráig tilos tartózkodni.


10. § (1) Ez a rendelet...

(2) Az 1. §, a 2. §, a 6. §, a 7. §, a 9. § és a 11. § 2020. szeptember 21-én lép hatályba.

...

2020. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A vírus 11-ig nem fertőz, csak utána lenne aktív?
2020. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja hát én alapból nem járok bulizni, de én is ipari baromságnak tartom ezt, hogy 11-ig okés, de utána meg már nem. :D
2020. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!