Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarorszag miert ennyire...

Magyarorszag miert ennyire marihuána ellenes?

Figyelt kérdés

Már egy kis apró tormelekert is meghurcolnak mintha valami kemény szintetikus lenne...

Igazabol csak nem értem hogyha más országban rájöttek hogy mennyire sok pozitívuma van illetve sokkal kevésbé karos mint egy sima cigaretta vagy az alkohol.

Gyakorlatilag tultolni se lehet, nincs példa olyan marihuána tuladagolasra ami komoly bajjal végződött volna

Természetesen ha valaki olyan tipus aki emellett nem tudja vegezni a dolgát eltud menni vele, de külföldön több a jó példa mint a rossz (Vagy csak én nem hallom őket...)

Szóval csak szimplán erdekelne (de csak ha kulturaltan lehet beszélni erről a témáról) hogy szerintetek itthon miert teszik a marihuanat egyeb drogokkal egy kalap alá?


2020. szept. 23. 23:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18%
2020. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hat koszonom, de ez nem válasz a kérdésemre😀
2020. szept. 24. 00:07
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Pedig de! Részletesen leírja, mennyire káros a szervezetre.
2020. szept. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
13%
2020. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
2020. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
Olyan nagyon sok országot nem találsz, ahol teljes szabadság van.
2020. szept. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
2020. szept. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%

#7 Tudod van olyan hogy GYÓGYSZER. A morfiumot is használják az orvoslásban, ahogy rengeteg természetes anyagot szintén. Ehhez nem kell sem a heroint szabad használatát engedni, sem az ópiumét, sem a varázsgombáét avgy bármi más kábítószerét.

Aki BETEG annak a megfelelő módon lehetne hozzáférhetővé tenni, hogy gyógyítsa. Csakhogy nem gyógyít a marihuána, szimplán tüneteket kezel és javítja bizonyos betegek állapotát, közérzetét. Ettől még neked, mint drogosnak nem lesz hozzáférhető. Szerezz be egy gyomorrákot, költözz ki vele az amcsikhoz és máris szívhatod a marihuánát orvosi engedéllyel! Hajrá!

2020. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%

Mert a rengeteg mézes-metiles házi pálinka fogyasztás miatti kollektív bűntudatot valamin le kell vezetnie a népnek. Erre tökéletes a marihuána, mint csúnya nyugati mumus, amit körmünk szakadtáig démonizálunk, időnként egy-egy pálinkával lefojtva keresztyéni haragunkat ezen bűnös droggal szemben.

ui.: nem, nem egészséges a marihuána, de egy millió alkoholista országában, ahol legális a házi pálinkafőzés, kissé képmutatás a tűzzel-vassal való üldözése.

2020. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
39%

Nekem csak szimplán nem szimpatikus hogy valaki tudatmodositohoz nyúl ahelyett, hogy rendbentenne a lelkét. A fű csak tüneti kezelés.


Én megfogadtam hogy soha semmiféle drogot nem fogok használni, én ezt is annak tartom, úgyhogy ez is kiesik a körből. Viszont akinek szüksége van rá, felőlem szívja, engem nem zavar, csak nem akarok ott lenni, amikor csinálja.

2020. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!