Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem Fekete-Győr alapérté...

Szerintem Fekete-Győr alapértékbeli felfogásával komoly problémák vannak, szerintetek is?

Figyelt kérdés

Mint ismeretes hivatalos személy elleni erőszakkal vádolták meg Fekete- Győrt a 2018-as füstgránát dobálása miatt, amit akkor jó poénnak nevezett, most hogy megvádolták ezt bírta nyilatkozni:"Azért kerülök a vádlottak padjára, mert ki mertem állni a magyarok érdekeiért.”

Komolyan, milyen politikus az aki egy nyilvánvalóan törvénybe ütköző cselekedét párhuzamba meri állítani azzal, hogy a magyarok érdekeiért állt ki...!!??



2020. szept. 29. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Hallottad életedben politikustól, hogy "bocs, tévedtem"?
2020. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha így nézzük akkor nem lett volna Dózsa féle felkelés, Rákóczi maradt volna otthon, nem lett volna 1848 és 1956 sem. A nép érdekeit nem mindig a törvényes rend követése határozza meg.


Ezt csak úgy megjegyzésként írtam, FGYA-ról nincs véleményem.

2020. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2# szerintem ezek iszonyúan nem erre az esetre vonatkozó példák...de mindegy.
2020. szept. 29. 15:48
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Te magad írtad, hogy milyen politikus az aki egy nyilvánvalóan törvénybe ütköző cselekedét párhuzamba meri állítani azzal, hogy a magyarok érdekeiért állt ki.


Ilyen volt Dózsa, Rákóczi, Kossuth plusz társai és Nagy Imre is. Értem, hogy te most FGYA-t akarod fikázni és az esne a jól a lelkednek, ha itt sokan bóloganánk a bölcsességeden, de ha leírod a fenti mondatot akkor nagyonis valós a párhuzam.

2020. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hollófernyiges ***** válasza:
92%
2020. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted! És itt megállhatunk. Mert innentől azt kell vizsgálni, hány szerintem van még. Utána azt is vizsgálhatjuk, mit állítottunk párhuzamba, és azok mit is jelentnek.

Aztán még később azt is vizsgálhatjuk - amit itt megfogalmaztak - ma akár a római birodalom, az inkvizíció, az összes többi diktatúra ma mind legális, pusztán mert az ő törvényeik éppen azt jelentik, aki szólni mer, annak jaj lesz.

2020. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Ismerte a törvényt, tudta a tettei következményeit, most mégis a face likeolói előtt mártírkodik. Nehogy megsajnáljam, hogy rá is ugyanazok a törvények vonatkoznak...
2020. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha így nézzük Budaházy György is kiállt a magyarok érdekeiért, amikor molotov koktélt dobott valami liberális politikus házára.:D
2020. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

"Azért kerülök a vádlottak padjára, mert ki mertem állni a magyarok érdekeiért.” mondja FeGyőr.

Azért kíváncsi lennék hogyan is áll érdekében bármelyik magyarnak, hogy a saját rendőreit megdobálja valaki füstgránáttal.

Fegyőr egy szerencsétlen alak, aki éppen ott volt amikor kerestek valakit egy hátulról, a pénzemberek és a volt szdsz politikai köreinek akaratából megkomponált párt élére. Megfogták, odatették és nem tud vele mit kezdeni. Mivel vele indították el, a háttéremberek sem tudnak vele mit kezdeni, próbálják futtatni ahogy lehet. Végül is Karácsonyból is képesek voltak főpolgármestert kreálni és neki sincsen tehetsége hozzá, akkor miért ne sikerülne FeGyőrt egy párt élén menedzselni?

A gond az hogy a srácnak nincsenek saját gondolatai, nem tud vitázni, nincsenek értékei vagy elvei. Másolni próbálja a haladóprogresszív nyugatiakat, ahogy a szájába adják és ennyi.

2020. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"amit akkor jó poénnak nevezett"

Nem nevezett annak.

2020. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!