Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire gondolt a miniszterelnök?

Mire gondolt a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Azt közölte:

"...a mostani ősz az idősek számára nehezebb lesz, mint a tavasz, nem szeretnék zsákbamacskát árulni. Az előttünk álló hónapok az idősek szempontjából nehezek lesznek, mert(?!?) az ország választópolgárai úgy döntöttek, hogy az ősszel nem zárjuk le újra az ország működését, hanem folyamatosan működésben tartjuk az intézményeinket, iskoláinkat, a munkahelyeinket, a sportlétesítményeinket, a színházainkat, és az idősügyi tanácshoz hasonló fórumainkat is."


Mi az összefüggés az említettek között?

Segítsetek megérteni!



2020. okt. 1. 12:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást.

A "személyes" hangvétel felesleges,mert a kérésem arra irányult,hogy TÖBB,különböző embernek,mi a gondolata/elmélete.

NEKEM,természetesen van egy "elméletem" és EZT szeretném árnyalni akár kiegészíteni a TÖBBIek hozzászólásaival.


A TE gondolatod az,hogy az időseknek nehezebb gondoskodni magukról mert a család, most nem lesznek otthon,hanem dolgoznak.

Jól értettem?

Köszönöm.

Várom a többi (ha lesz) hozzászólást a témához!

2020. okt. 1. 15:24
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Minden télen több idős betegszik meg influenzában, nem csak most, és többen is halnak meg. Valamit mondani kell a híveinek.
2020. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!