Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már ennyire "lecsúszott a...

Már ennyire "lecsúszott a Jobbik"?

Figyelt kérdés

Nemrég még a Jobbik a cigányság ellen masírozott most meg már a Jobbikos - baloldali? - nem is tudom már milyen jelölt a romákat akarja lefizetni az antiszemita kijelentései ellenére is. Hihetetlen.


Hová süllyed még a Jobbik? Szerintem pár év és a Jobbik még a parlamentbe sem fog bejutni.



[link]



2020. okt. 4. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Jakab Péter sorsa csak Gyurcsány Ferenctől függ.

Ha illedelmesen benyal Fletónak akkor kaphat valami pozíciót egy esetleges ellenzéki győzelem után 2022-ben.

2020. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elején azt hittem, hogy Jakab lesz a következő elnökünk, de most már látom, hogy tönkretenné mégjobban az országot, ahogy a Jobbikot is.

Legjobb lenne már feloszlatni az egész pártot. Az önmagukból kifordult politikusok meg csatlakozzanak a DK-ba. Úgyis az ő vezetőjük is egy hazug.

2020. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Mire alapozod, hogy tönkre tenné? Vagy ez csak úgymond egy "megérzés" lenne részedről?
2020. okt. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A jobbik, egy nemzeti értékekkel bíró jobboldali párt volt. Jakab is ilyen volt hisz a párt tagja volt már ez idő tájt is. Most pedig az ő vezetése alatt átsodródott teljesen a baloldalra. Olyan pártokkal és emberekkel szövetkezik akiket korábban elítélt stb.

Értem, én, hogy változik a világ stb.

De, ez a az óriási partfordulás, már azért nálam kiveri a biztosítékot.

2020. okt. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

""De, ez a az óriási partfordulás, már azért nálam kiveri a biztosítékot""



Nem csak nálad - nálam is , és még sok sok embernél is.


Én utálom a baloldalt a Fideszre nem szavaztam volna eddig. Nekem mivel jobboldali vagyok a Jobbik Vona Gábor idejében vállalható volt. Most , hogy lényegében benyalta magát Gyurcsányhoz már nem!!!! A következő választáson a Fideszre fogok szavazni.

2020. okt. 6. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jobb oldali vagy akkor nem gondolod, hogy a korrupt fidesz helyett, a nemzeti érdekeket védő Mi hazának mozgalomra kellene?
2020. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Nem gondolja, mert ennyi esze van. Hozzátenném, hogy a Mi hazánk nem konfrontálódik és nem is fog úgy, mint anno a Jobbik tette a Fidesz ellen. Beszélnek valamit persze a kormány ellen, de nem az igazi. Azt mindenki elfelejti, hogy a nagy vezír lehetetlenítette el a Jobbik-ot kamu büntetésekkel és azzal, hogy bizonyos képviselőket kilátásra bírt. Kapnak támogatást a Fidesztől ebben biztos vagyok, szóval ők sosem lesznek a valós leváltói a kormánynak.
2020. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!