Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk vagy a Fidesz...

A Mi Hazánk vagy a Fidesz való nekem, ha így gondolom?

Figyelt kérdés

⚔️ Ellenzem a migráció olyan formáját, amire általában gondol mostanában az ember ezen szó hallatán. Viszont azzal nincs bajom, hogy pl egy magyar Londonban tanuljon vagy egy orosz a származású tanárnő itt éljen és tanítson.

⚔️ Nagyon fontosak nekem a nemzeti jelképeink, pl a Turul

⚔️ Nagyon fáj Trianon

⚔️ Támogatom az önvédelmi mozgalmak szerveződését

⚔️ Minden fiatalnak, különösen a fiúknak keményen kellene sportolnia

⚔️ Nagyon szeretem a küzdősportokat

⚔️ Aki nem akar dolgozni, pedig tudna, ne is egyék

⚔️ Minden gyermekek után járó támogatást munkához kötnék

⚔️ LMBTQ népszerűsítésének azonnali beszüntetése. Bárki lehet otthon meleg a 4 fal között, de utcán ne mutogassák, Pride beszüntetése, azonos nemű azonos neművel nem házasodhat és nem fogadhat örökbe

⚔️ Gyerekek hazafias nevelése

⚔️ Drogokkal kapcsolatos törvények drasztikus szigorítása

⚔️ Halálbüntetés visszaállítása és szigorítás az erőszakos bűncselekményekre vonatkozóan

⚔️ Zéró tolerancia pedofil bűncselekményekben

⚔️ Gyermekvédelmi rendszer sokkal erősebb kiépítése, erőszakos apák végleges száműzése

⚔️ Idősek segítése vírushelyzeten kívül is települési szinten (bevásárlás, tüzelő összevágása és behordása, nehéz fizikai munkák elvégzése, ha nincs családi segítség)

⚔️ Iskolai önvédelmi oktatás óra keretein belül

⚔️ Lányoknak kötelező háztartástan

⚔️ Házassági hűség népszerűsítése

⚔️ Állatkínzás esetén radikális büntetés

⚔️ Önellátásra nevelés (kiskert, háztáji állatok tartása)


2020. okt. 11. 02:24
A kérdező szavazást indított:
Mi Hazánk Mozgalom
Fidesz
25 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Igen, ez eléggé náci vonal, szóval a mihazánk.


Mondjuk egy jó tanács. Olvass többet, mert a jó pár "meglátásodról" már számtalan kutatás bizonyította, hogy pont ellekező hatást ér el.

Illetve egy csomó minden értelmetlen vagy meg se valósítható, de ez már más kérdés.

2020. okt. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Neked inkább az OPNI lenne ideális, kár hogy az már "feloszlott".
2020. okt. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%

Fideszre szavaztam, de végül is mindegy. A gond az, hogy ilyen pontatlan megfogalmazással (Nagyon fáj Trianon; Minden fiatalnak, különösen a fiúknak keményen kellene sportolnia) bármilyen silány eredményt lehet igazolni.


Megnéztem ezt a videót, valami Farkasokról:

https://www.youtube.com/watch?v=zo60OHLgWwM

Ne haragudj, de ez az elvárás nevetséges. Mondjuk, rendőri szintfelmérés is az.


"erőszakos apák végleges száműzése" Ugyan kevésbé jellemző, de mi van az erőszakos anyákkal?


A Turul lehetséges, hogy valójában török eredetű.


LMBTxxx... nagyjából egyetértek, de valószínűleg más okból kifolyólag. Nekem a konkrét tevékenységükkel van problémám: két társadalmi csoportot egymás ellen uszítanak, amelyek képesek lennének egymás mellett békében élni. Természetesen egyéb konkrét káros tevékenységet is folytatnak, de ezt emelném ki.


Háztartástan: senkinek nem árt megtanulnia főzni, nem csak a lányoknak.

Iskolai önvédelmi oktatás: az iskolai oktatás általában silány minőségű, az önvédelem sem lenne ez alól kivétel. Talán előbb erre kellene valamilyen megoldás.


Az intézményesített vallást miért nem akarod beszüntetni? Az is ugyanúgy felelős életek tönkretételéért.


Ha már a nácik szóba kerültek, ők sokkal többet tettek ennél a 2. világháború előtt. Főleg ha figyelembe vesszük az 1. világháború utáni helyzetet Németországban. Ez azért szégyen ránk nézve, nem? (#1-es válaszoló)

2020. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
Kardocska kardocska... Nagyon harcol érted ez a két párt mostanában. Oda menj, ahol több a krumpli.
2020. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
A leírtak alapján te már döntöttél kialakult a világnézeted nem szorulsz az olvasók tanácsára :D
2020. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi Hazánk. A Fidesz csak szavak szintjén képvisel ezek közül néhány pontot, tettek szintjén azoknak is inkább az ellenkezőjét. A Mi Hazánkra viszont a felsoroltak többsége illik.
2020. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Neked valami csoportterápia kéne.
2020. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
"Lányoknak kötelező háztartástan" Jesszusom..Ekkora baromságot is régen olvastam
2020. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
19%
#8 Pedig nagyon ráférne a mai lányokra. A többségük még egy rántottát sem képes egyedül megcsinálni.
2020. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az valami nagyon sötét észak-koreai diktatúrára emlékeztető világ, ahol az állam akarja átvenni a gyerekek nevelését a szülőktől.
2020. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!