Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok a krumplizást...

Nem unjátok a krumplizást már? Krumplitrükköt állítólag a baloldal vetette be. Ráírták Koncz Zsuzsa nevét a zsákokra, úgy, hogy semmi köze nem volt hozzá.

Figyelt kérdés

[link]


abba lehetne már hagyni az egészet! Szégyen, hogy ennyire ostobának tartjátok a falusi embereket, hogy krumpli miatt szavazzanak bárkire is. A falusiak között több az értelmes ember, mint ti uszítók közt.



2020. okt. 12. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudtátok hogy vodkát lehet belőle készíteni?
2020. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%

Ez csak aljas rágalom!! Zsófikának semmi köze hozzá. Nem volt krumpliosztás. Nem is létezik krumpli!


És bizonyára csak valami véletlen folytán kerülhetett ez a kép pont a Fidesz tiszaújvárosi FB oldalára:

[link]

2020. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
12 az ilyeneket képernyőmentésként mentsd le vagy fényképezd le és töltsd fel képmegosztóra mert törölni fogják az oldalukról hogy ne legyen bizonyíték és utána még jobban tagadják mert ez a FIDESZ tempó.
2020. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

"Én tudtam, hogy nagyon sok embernek nem fog tetszeni, hogy ajánlom Zsófit, de '22-ig ez a hatalom fog fennállni, akivel egy polgármester, ha nem tud együttműködni, akkor duzzoghat a sarokban, és akkor nem haladnak az ügyek, mert egyszerűen másként nem működik ez a rendszer.


Éltem a Kádár-rendszerben, akkor is úgy működött az urambátyám kijárás. Akinek jó kapcsolatai voltak Bodnár elvtárssal és fölfelé, annak volt út, annak jutott ez is, meg az is.


Így lett az, hogy a 42 település polgármestere közül, ha jól tudom 38 támogatta ugyanilyen formában, mint én, mert ez a világ így működik." -Nyiri Tiborral, Szerencs polgármestere

2020. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem írták rá Koncz Zsuzsa nevét, de azóta eléggé éneklik, hogy „Miért hagytuk, hogy így legyen”.
2020. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!