Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jövő vár Magyarországra...

Milyen jövő vár Magyarországra a közeljövőben? Diktatúra? Elcigányosodás? Polgárháború? Teljes összeomlás?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

"Milyen jövő vá Magyarországra a közeljövőben? Diktatúra? Elcigányosodás? Polgárháború? Teljes összeomlás?"


Rossz hírem van, mert szerintem ebből mindegyik felsorolt tényező HATVÁNYOZOTTAN van már jelen. (Fokozni nem is érdemes tovább....)


Ui: vajon van még ennél is lejjebb...?!

2020. okt. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Xd nézd. Cili nènje ragaszkodik a kovidhoz igy addig hozza a hullámokat amig dolgozik az oper törzsel. Munkàznak ès ennyi beszèdèrt kitüntetik ōket meg nagyon sok pènzt kapnak. Szerintem a.cigány nèpet ne sorold a hàboruba mert van pàr normális beilleszkedő is. Eleve règen a magyar ès a cigàny együtt harcolt a törökkel. Az hogy most okos telefonnal meg maxi.szoknyàval ès 8 liter sminkkel rohangálnak ide oda 8 kisfiu cigànyhoz a yànyaik ez ma ilyenek lettek.
2020. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
El leszünk itt magunkban: felhúzzuk szépen a kipcsak sátrakat, jó kumiszt ívva hallgatjuk majd esténként a sámán nyöszörgéseit ősi, törzsi éneket révületben hallgatva nyájainkat fogjuk terelni. Úgy, mint régen.
2020. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Hol van itt diktatura.. 😂

Sok frusztralt baloldali bohoc, csak ezt tudjatok szajkozni? Majdnem 50%ot ertetek el vasarnap. Melyik diktatauraban lehetseges hasonlo, vagy mondjuk megnyerni a polgarmester valasztas a fovaraosban..


Szolasszabadsag van, akarmennyire is mondjatok hogy nem, tele van az orszag ellenzeki mediaval. Nem egy, nem ketto mukodik.


Szabadon donthetsz mindenrol. Ha nem akarsz nem dolgozol. Ha nem akarsz nem szavazol a Fideszre.



Ezt en mondom regi Jobbikos, aki sose szavazott a Fideszre. Es ezutan sem fog, de biztos hogy a Gyurcsany femjelezte ellenzekre se.


Anno amikor 14ben es 18ban a Jobbikra adtam a voksom, sem a munkamat nem veszítettem el kozalkalmazottkent, sem megfenyitve nem lettem hogy ha nem a Fideszre szavazok kirugnak.. Ezt csak ti, komcsik, libernyalas bohocok hazudjatok.

2020. okt. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ez így sorrendben
2020. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Ezek közül egyik sem.
2020. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Apokalipszis most!!!😂😂
2020. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
2022-ben nagyot fog bukni a kormány, mert az ellenzék összeáll. 2010 óta igazából minden hibát elkövettek, amit nem kellett volna, ezáltal az emberek fele megutálta őket is. A korábbi szavazásokkor is az emberek fele ellenük szavazott, csak a szalámi taktika működött, most viszont összeadódnak majd a szavazatok és nagyon-nagyon ráb*sznak. Én egyébként úgy vagyok vele, hogy csinálhatták volna ezt jól is, pl. normális európai bérekre törekedtek volna, az oktatást és egészségügyet fejlesztették volna, kevesebb pénz megy a fociba és a stadionokra, vagy épp nem minden közbeszerzést a mészáros és tiborcz haveri kör nyer, illetve amit megígértek " elszámoltatjuk a Fletó féle kormányt" az is elmaradt....
2020. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Az ellenzék már összeállt!
2020. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

A diktatúra és az elcigányosodás az biztos.

Polgárháborúhoz meg nincs ember, csak fotelharcos szájkaretésok.

Összeomlás se lesz, India, Románia se omlott össze, pedig ott már ritka a fehérség.

2020. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!