Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Színművészetin mikor tesznek...

Színművészetin mikor tesznek végre rendet?

Figyelt kérdés
Baromi unalmas már ez a sok hűhó a semmiért
2020. okt. 15. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Amikor alkalmas embereket ültetnek felelős pozícióba.
2020. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Mire gondolsz?

Jaa.... értem.

A Fidesznek mindig mindenre bólogatni kell és csak az a rendes ellenzéki párt aki bólogat mindenre Orbán Viktornak.

Pl a Mi Tanyánk Mozgalom és a Munkáspárt.

Szerintem meg a Fidesz baromi unalmas már 10 éve.

2020. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha jön Orbán korbáccsal
2020. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem meg ez a hiszti a baromi unalmas,kedves 2-es.

Persze elhiszem,hogy hithű DK-s ként minden balliberális fesztiválra bólogatnod kell.

2020. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hamarosan. Elkezdik a tanítást másik épületben és kész. Azon tanárok és diákok, akik szeretnék elkezdeni a tanévet majd átmennek oda. Sokan - legalábbis olvasgatva a hírordalak közösségi felületeit - alig várják, hogy történjen már valami erőszakos esemény, hogy lehessen lázadni minden ellen és minden reményüket az SZFE-be vetik. Alig várják, hogy törjenek és zúzhassanak meg ilyenek. Csak ha ennyire unatkoznak, miért nem keresnek valami hobbit inkább maguknak? :D
2020. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Az szfe-s gyökerek térden állva könyörögnek, hogy végre a rendőr rángassa őket, és mártírok lehessenek. Éppen ezért a legjobb taktika ellenük az erőszakmentes időhúzás :)
2020. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kormánynak a legnagyobb baklövése lenne erőszakhoz nyúlni. Ez már rég átment provokációba, ezt Orbán is tudja. Gyakorlatilag 1,5 hónapja nem történik semmi, ott állhatnak még 1,5 akár 3 hónapot is, maximum az időjárás változik.

A FIDESZ-ből kinézem, hogy egy törvényhozással vagy rendelettel fogja onnan eltakarítani a népet. A helyzetre való tekintettel nem is lesz nehéz, pl. újra bevezetik a kijárás korlátozást, távoktatást, onnantól oszlatható a társaság.

2020. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha az ezredes elvtárs tankot vet be
2020. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!