Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgoznak az ellenzéki pártokn...

Dolgoznak az ellenzéki pártoknak marketingesek ?

Figyelt kérdés

Tényleg kíváncsi lennék rá, mert ha dolgoznak akkor ki kell rúgni az összeset ha meg nem akkor szóljon már valaki a pártelnököknek, hogy vegyenek fel néhányat.

Ha nem szedi össze magát ez a szerencsétlen bagázs és még egy normális szlogent sem tud összehozni 2022-ig akkor megérdemlik ha 4/5-el veri őket a fidesz.


2020. okt. 19. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Rég nem a kormányváltás a cél. Nekik elég annyi, hogy a parlamentben tudjanak maradni és felvegyék a nagy fizukat. Erröl szól az egész. Fenn kell tartani a látszatot.
2020. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem hisznek a kormányváltásban. Sőt, nekik sokkal jobb így, mert semmi felelősségük nincs.
2020. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minek mareketing?

A választók többségének csak egy kis krumplira és egy ellenségképre van szüksége.

Régi római bölcsesség: Kenyeret és cirkuszt a népnek!

2020. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon tévedsz.

Megállítjuk Brüsszelt > marketing

Jönnek a migránsok > marketing

Ne soros nevessen a végén > marketing


A többinek meg krumpli. > marketing

2020. okt. 20. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Emlékszel, amikor Gyurcsány sportminiszterként bemutatkozott? Előadta, hogy ő milyen sikeres vállalkozó. Én is azt gondoltam, hogy végre valaki a politikában, aki letett már valamit korábban! Utólag megtudtam, hogy gyakorlatilag hazugság volt az egész, mert az elfelejtette megemlíteni, hogy a Horn kormány tömte ki pénzzel. De a marketing zseniális volt!


Emlékszel a DK új logójának bevezetésére? Zseniális volt a koncepció! Csak ezt is elkúrta, mert léggitároztak, így nem fiatalos volt a bemutató, hanem fiatalosnak látszani akaró, de vérciki. De az ötlet nagyon jó volt!


Gyurcsányt kifejezetten jó marketingesnek tartom. Két probléma van:

1. Nincs üzenet

2. Nem alkalmas kormányzásra

2020. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!